Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kauno centre Jus sušildys „City cafe“

2012-10-15
Paskelbk savo straipsnį

Paragaukite lankytojų pagyrimų užsitarnavusių restorano kepamo steiko ar pikantiško kepsnio! „City cafe“ taip pat daugiau nei 10 metų garsėja skalsia pica.

„City cafe“ lankytojus pasitiks demokratiška kavinės aplinka pirmame aukšte ir jaukus stilingas XIX a. restorano rūsys su židiniu. Kas gali būti jaukiau šaltu rudenišku ar žiemos oru, nei malonios židinio liepsnos šilumos prisipildęs restoranas, kuriame galite pailsėti nuo gatves šurmulio, mėgaudamiesi vyno taure?

Vyno rūsyje restoranas mielai surengs banketus, furšetus ir kitas Jūsų šventes. Rūsio salėje gali susėsti iki 40 žmonių. O per abu restorano-kavinės aukštus šventės metus sutilps 80 žmonių.

Nepriekaištinga virtuvė, paslaugus kolektyvas, autentiška vyno rūsio aplinka, geras skonis, sveiki produktai, puikus vaizdas – visa tai garantuotai rasite užsukę papietauti ar pavakarieniauti bei švęsdami savo asmenines ar kolektyvo šventes restorane-kavinėje „City cafe“.