Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Karališkosios senosios kibininės gerbėjai vėl laukiami !

2010-09-29
Paskelbk savo straipsnį

Karališkosios Senosios Kibininės gerbėjai kelyje Vilnius-Kaunas vėl laukiami, kadangi jau veikia „Kibin drive“.

Nors buvusio ištaigingo statinio vietoje stūkso tik apanglėjusios pastato konstrukcijos, klientų laukia mikroautobusas, kviečiantis užsukti.

10 rūšių kibinų

Prie aptarnavimo langelio lankytojus pasitinka maloni besišypsanti pardavėja. Kibinų asortimentas palyginti platus – galima rinktis iš dešimties rūšių.

Į mikroautobuse įkurtą improvizuotą kibininę kibinai atvežami jau pagaminti – tiesiai iš Trakų „Senosios Kibininės“. Prieš pateikiant klientams jie šildomi ne mikrobangų krosnelėje, bet specialioje orkaitėje. Kitaip tešla esą prarastų skonį, taptų tarsi guminė. Tad kiekvieną dieną važiuodami automagistrale į Kauną arba grįždami į Vilnių (23 kilometre) galite skanauti gardžių sultingų, kibinų...

Kibininėje galima gauti ne tik užkąsti, bet ir atsigerti: kavos, sultinio, vaisvandenių ir limonado.

„Ačiū, kad esate kartu“, – tokia padėka kabo ant mikroautobuso stiklo. Sudegusios kibininės savininkai Vladas ir Zinaida Juškiai džiaugiasi, kad ištikimi klientai nuo jų verslo nenusisuko net ištikus nelaimei.

Naujas pastatas - jau kitais metais

Nors prekiauti neblogai sekasi ir iš mikroautobuso, jie nori kuo greičiau naujam gyvenimui prikelti liepsnų pasiglemžtą pastatą. „Tikimės, kad kitais metais atversime „Karališkos Senosios Kibininės“ duris mūsų svečiams“, – optimistiškai savo perspektyvas vertino savininkai.

Daugiau apie „Senąją kibininę“ Trakuose>>

Daugiau apie „Senąją Kibininę-piceriją“ Trakuose>>

„Karališkos Senosios Kibininės“ informacija