Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Karališki pobūviai

2012-02-15
Paskelbk savo straipsnį

Restoranas „Karališka Senoji Kibininė“, įsikūręs 23 automagistralės Vilnius-Kaunas kilometre. Patraukliame ir originalios architektūros pastate įsikūręs restoranas išsiskiria prabangiu ir skoningu interjeru, nepamirštamo skonio karaimų ir lietuvių virtuvės patiekalais, nepriekaištingu aptarnavimu bei ypatinga šios vietos atmosfera.

 „Karališka Senoji Kibininė“, bene tinkamiausia vieta jaukioms asmeninėms šventėms (gimtadieniams, vestuvėms, krikštynoms) ir svarbiems verslo renginiams. Puikus susisiekimas, erdvios automobilių stovėjimo aikštelės - tai papildomą komfortą   suteikiančios šios išskirtinės vietos savybės.

Restoranas gali sutalpinti net 500 svečių. Turi tris atskiras erdves, kurias galima panaudoti bendram renginiui arba užsisakyti atskirai. Restorane yra atskira salė su jai skirtu vaiku kampeliu, kurioje galite atšvęsti vaikų gimtadienius, krikštynas ar kitas progas, kuriose svarbiausi kaltininkai-vaikučiai.

„Karališka Senoji Kibininė“ bei Senoji Kibininė“ siūlo įvairias švenčių organizavimo ir kitas paslaugas ne tik pačiame restorane,  bet ir už jo ribų.

Geriausi virėjai paruoš Jums vaišių stalą, pagal  specialų banketų meniu. Paslaugus, kūrybingas aptarnaujantis personalas pasirūpins, kad šventė būtų išskirtinė ir nepamirštama.