Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Karališka senoji kibininė“ tęsia kibinų erą (Vilnius)

2009-09-18
Paskelbk savo straipsnį

Važiuodami automagistrale į Kauną arba grįždami į Vilnių, 23 kilometre išvysite „Karališkąją senąją kibininę“, kuri vilioja gardžiais karaimiškais kibinais ir ne tik...

„Ko gero prasidėjo kibinų era, nes juos visi labai pamėgo. Populiariausi – su kiauliena, aviena, vištiena, kiek rečiau restorano svečiai užsisako su grybais, jautiena, lašinukais. Vegetarams siūlome kibinų su daržovių arba varškės ir špinatų įdaru. Dirbame nebe pirmus metus ir patirties turime nemenką bagažą. Kibinus kepame pagal seną karaimų receptą, kurį laikome paslaptyje. Trapius ir burnoje tirpstančius kibinus pagaminti ne taip paprasta. Pakeitus bent vieną ingredientą, vos keliais gramais įbėrus daugiau miltų ar prieskonių, skonis bus visiškai kitoks. Tad, tikrųjų, karaimiškų kviečiame užsukti pas mus,“ - pasakoja restoranų tinklo direktorė Daiva Žemaitienė.

Karščiausia naujiena – gurmaniški kibinai

Vieninteliai gavę kulinarinio paveldo fondo ženklą karaimų virtuvės patiekalams „Karališkos senosios kibininės“ virtuvės meistrai turi ką pasiūlyti mažam, dideliam ir net pačiam išrankiausiam: įvairios salotos, užkandėlės, keturių rūšių sriubos, kepsniai ant grotelių, lietuviški patiekalai ir žinoma, - kibinai. Jų „Karališkoje senojoje kibininėje“ net 15 rūšių. Karščiausia naujiena – kibinas su elniena! Netrukus, restoranas pristatys dar kelis gurmaniškus kibinus – su stirniena, strutiena.

Ne tik smaližiams

Saldumynų mėgėjai restorane ras pyragų, ledų, lietinių su bananais, varške. Yra ir kibinų mažiesiems: su saldžios varškytės įdaru, kuriuos tėveliai vadina „karštais ledais“ ir šokoladu. Tiesa, paragavę kibinų su šokoladu suaugusieji nenorės dalintis. Neįprasto ir nepakartojamo skonio, kurį norėsis pakartot ne kartą.

Lankytojų patogumui

Norintys paragauti kelių rūšių kibinų gali užsisakyti mini rinkinuką, kuriame 4 maži kibinukai, su įdaru, kurį galima pasirinkti savo nuožiūra. Neišsirenkantiems iš plataus patiekalų asortimento apsispręsti padės mažų kainų meniu. Nuolatiniams svečiams restoranas siūlo įsigyti „Karališkos senosios kibininės“ nuolaidų kortelę, o nežinantiems ką dovanoti draugams, kolegoms ar artimiesiems – dovanų kuponus. Skubantiems – maistas išsinešimui, o užsakant didesniais kiekiais (30, 40 ar daugiau vienetų) kibinus gali atvežti ir į biurą.

Vairuotojų patogumui - „Kibin drive“ paslauga: neišlipę iš automobilio galite nusipirkti, tiesiai iš krosnies, skanių, sultingų kibinų, firminio kmynų gėrimo, savos gamybos kibininės giros bei gardžios, kvapnios kavos.

Restorane yra keturios didelės, erdvios salės, kuriose telpa iki 500 žmonių. Čia patogu rengti vestuves, krikštynas, gimtadienius, įmonių vakarėlius. Organizuojant šventę nenusivilsite: Jūsų ir svečių lauks puošniai padengti stalai, proginiai patiekalai ir malonus aptarnaujantis personalas. Esanti atokiau konferencijų salė – puiki vieta konferencijoms bei seminarams. „Karališkoje senojoje kibininėje“ vyksta ir muzikiniai vakarai, koncertuoja žinomi atlikėjai ir grupės.

„Karališka senoji kibininė“ kviečia maloniai praleisti laiką, paragauti karaimiškų ir lietuviškų patiekalų. Pats didžiausias kibinų pasirinkimas, jauki aplinka ir nepriekaištingas aptarnavimas. Restoranas laukia   Jūsų!

Daugiau apie restoraną>>

Raminta Skripkaitė
Nuotraukos: restorano
Meniu.lt informacija