Kalėjimas, tapęs viešbučiu

Kalėjimas, tapęs viešbučiu

Šiais laikais net tokia niūri vieta kaip kalėjimas tampa paklausi... Viešbučiai, iš perstatytų kamerų sienų, dygsta kaip grybai po lietaus. Tokio pobūdžio poilsio vietos jau yra Jungtinėse Amerikos Valstijose, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje ir Suomijoje. Nuo šiol ir Vokietijoje buvęs kalėjimas tapo viešbučiu, pavadintu „Alkatras“.

Viešbutis „Alkatras“ įsikūręs šalies vakaruose, Kaiserslautern miestelyje, ir iki šiol apsuptas spygliuotos tvoros. Svečiams čia siūloma pasijusti tikrais kaliniais, turintiems galimybę bet kuriuo momentu atsidurti laisvėje...

Pasak savininkų, viešbutis skirtas paprastiems žmonėms, tačiau klientų pageidavimu jiems gali būti išduotos dryžuotos pižamos su išspaustais jų vardais. Jei norėsite, paragausite ir tikrų kalėjimo pusryčių: mažytė porcija džemo, juoda kava ir rupi duona iš nesijotų miltų.

Kiekvienam atvykusiam didžiausią įspūdį palieka viešbutyje tvyrojanti tikra kalėjimo dvasia. Čia yra viskas, įskaitant kambarius telefoniniams pokalbiams ir grotas ant langų.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: http://travel.newsru.com
Nuotraukos: www.npr.org; http://travel.newsru.com  
Meniu.lt informacija

 

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną