Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kalėdos tradicinėje estiškoje sodyboje

2009-12-18
Paskelbk savo straipsnį

Kaimyninėje Estijoje, Vihulos mieste esantis prašmatnus viešbutis „Vihula Manor Country Club & Spa“ - viena geriausių vietų mėgautis tradiciška estiška viešnage. Artėjančių Kalėdų proga čia ruošiama pramoginė programa, kuri svečius nukels į Pabaltijo žiemos pasaką...

Senovinė sodyba įsikūrusi nuostabiame šiaurinės Estijos pakrantės kampelyje, nacionalinio parko Lahemaa širdyje. Vieta išties kerinti, vien tuo, jog savo istorija siekia net 16-tąjį amžių. Būtent tuomet ji ir buvo pastatyta. „Vihula Manor Country Club & Spa“ kruopščiai atrestauruota, išsaugotos interjero detalės: masyvios ąžuolinės grindys, aukštos lubos, medinėmis plokštėmis apkaltos sienos, elegantiški laiptai. Šiandien sodyboje – du pagrindiniai pastatai, 25 pagalbiniai priestatai, o aplink supa 50 hektarų žemės platybių – ramybė ir įspūdinga gamta.

Sodyba didžiulė, greičiau dvariška! Nepriekaištingam svečių poilsiui net 44 poniški kambariai ir liuksai su šiuolaikiškais patogumais, be abejonės, įskaitant Internetą, kompiuterius bei hidromasažines vonias ir kitus privalumus.

Restorane „Ledinis rūsys“ galima raugauti įdomių estiškų patiekalų – pavyzdžiui, keptą šerno gomūrį su grybų padažu ir bulvėmis, o vyno bare „Fon Shubert“ iš įspūdingos viešbučio kolekcijos padegustuoti portugališką vyną...

Svajojantys pailsėti ir atgauti jėgas būtinai turi aplankyti SPA centrą „Eco Spa“. Vasarą prabangioje sodyboje organizuojamos išvykos dviračiais, pasivaikščiojimai po nuostabias apylinkes, o žiemą svečių laukia pasivažinėjimas rogėmis, koncertai, mugės, jaukūs pasisedėjimai prie židinio su tradiciniu šildančiu gėrimu – grogu. Rengiamos ir kalėdinių patiekalų degustacijos, organizuojami konkursai, loterijos. Kaip gi be jo, laukiamas ir Senis Šaltis su didžiuliu maišu dovanų ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: vihulamanor.com
Nuotraukos: vihulamanor.com
Meniu.lt informacija