Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kalėdinis, Naujametinis įmonės vakaras restorane „Narutis“

2012-12-04
Paskelbk savo straipsnį

Kas bent kartą yra su panašia užduotimi susidūręs, žino, kad gerai parinkta vieta su profesionalia virtuve yra pusė renginio sėkmės.

Atsigavusi renginių rinka įgavo naujų savybių – tiek profesionalios organizatorių agentūros, tiek atsakingi už šią sritį įmonių darbuotojai vietą korporatyviniams vakarams renkasi ypač atsakingai, skaičiuoja išleidžiamas lėšas ir ieško geriausio kainos ir kokybės santykio. Kalėdos, Naujieji, sausio pradžia – laikas, kai po įtemptų metų norisi suburti kolektyvus ne tik darbams, bet ir atokvėpio minutei, pamatyti juos šventiškoje aplinkoje, padėkoti už rezultatus, palinkėti naujų idėjų ir energijos bei kartu praleisti keletą įsimintinų valandų. Triukšmingi vakarėliai, teminės interpretacijos, iškilmingi pokyliai, gurmaniškos degustacijos, žinomų ir dar negirdėtų atlikėjų programos – visi stengiasi savo šventinį vakarą įvilkti į naują, nematytą, įspūdingą rūbą, kad būtų kitaip nei pernai, geriau nei užpernai, linksmiau nei bet kada.

Puiki vieta Vilniaus centre, senamiestyje – viešbutis „Narutis“. Prabanga čia dera su racionalumu, trijose banketinėse salėse ir dviejuose restoranuose daugybė galimybių rengti įvairiausio pobūdžio renginius nuo draugiškos kelių kolegų vakarienės iki kelių dalių programos su prabangia vakariene ir klasikinės muzikos koncertu arba neįpareigojančio furšeto su diskoteka. Kiekvieną užsakymą nuo skambučio pasiteirauti iki paskutinio svečio išlydėjimo kuruoja vadybininkės, dažnai atstojančios brangiai kainuojančio renginių organizatoriaus paslaugas, kadangi ne tik pasiūlo meniu ir koordinuoja renginį jo metu, bet, esant pageidavimui, gali surasti vakarui vedėjus, atlikėjus, suorganizuoti šventinį dekorą, pasiūlo įvairių idėjų ir padeda jas įgyvendinti. Šventiniam sezonui atnaujintas banketų ir furšetų meniu papildytas Kalėdinę dvasią atitinkančiais patiekalais.

Beje, nors gruodžio mėnesio vakarai jau pakankamai užpildyti užsakymais, tiems, kurie dar nenusprendė, kuo norėtų nustebinti savo įmonių darbuotojus, „Narutis“ siūlo neignoruoti idėjos šventinį renginį organizuoti sausio pradžioje. Paskutinėmis metų dienomis daugelį užgriūna neužbaigti darbai, kuriuos iki Naujųjų visgi baigti reikia, po darbo norisi skubėti namo – tvarkytis, ruoštis Kūčioms, Kalėdoms, Naujųjų sutikimui privačiame rate, o kur dar dovanų paieškos... Sausio pradžioje visi šie rūpesčiai būna jau atslūgę, giminės ir draugai aplankyti, vaikams dovanos išdalintos, o prieš kimbant į naują darbų verpetą smagu jam nusiteikti subūrus bendradarbius nuotaikingam vakarui.

Visiems susidomėjusiems daugiau informacijos ir pasiūlymai bus pateikta telefonu 852622882 arba el. paštu
restaurant@narutis.com