Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kairėnų vasaros festivalyje Rolandas Kazlas kvies „Pakeleivius“

2014-08-14
Paskelbk savo straipsnį

Garsus aktorius ir režisierius, bet negarsus dainininkas, visai negirdėtas kompozitorius ir poetas Rolandas Kazlas dainuoja ir gieda savo, pusiau savo ir visai ne savo dainas, arijas ir giesmes. Pats tai įvardija labiau arijomis iš savo gyvenimo dainų operos. Jei atsiranda norinčių ir galinčių tai klausyti – aplanko malonus jausmas. Tad aktorius mielai kviečia apsilankyti Kairėnų vasaros festivalyje, kuriame bus dainuojama tyliau ir garsiau, iš širdies ir galvos srities.

Paklaustas kodėl dainuoja, garsus aktorius ir režisierius, bet ne dainininkas ir poetas atsakė: „Man buvo liepta „organizaktorių“. O gal Organizaktoriaus? Žodžiu to, kuris organizuoja visus aktorius. Bardu savęs nelaikau ir niekas manęs nelaiko, tad gal esu bardaktorius. Su manin koncertuoti kol kas sutiko aktorė Jonė Dambrauskaitė (klavišiniai) ir akordeono maestro Genadijus Savkovas. Gal dar bus ir daugiau drąsių, muzikuojančių žmonių... Bet kokiu atveju jie – mano Pakeleiviai. Jei bus ir klausiančių Pakeleivių, man bus daug įdomiau dainuoti. Bet ir baisiau“ – teigia „Arijos iš savo gyvenimo dainų operos“ atlikėjas Rolandas Kazlas.

Susitikimas su Rolandu Kazlu ir draugais Kairėnų vasaros festivalyje – rugpjūčio 24 d. 19 val. VU botanikos sode. Laukia daug geros nuotaikos ir skambių dainų.

Festivalio pabaigos koncertas – rugsėjo 7 d. 19 val.. Domantas Razauskas: „Akustinis koncertas“.
Daugiau informacijos:

Rolandas Kazlas "Mieloji, aš laukiau tavęs"

____________________________________________
Antrasis Kairėnų vasaros festivalis, kurį pristato geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ ir restoranas „AULA“, startavo gegužės mėnesio pabaigoje. Koncertai vyksta VU Botanikos sode, vietoje, kurioje dera nuostabūs vaizdai, grynas oras ir puikus laikas jį leidžiant šeimomis, poromis ar pavieniui. Ir visa tai galima rasti pačiame Vilniaus mieste. Nuo gegužės ir rugsėjo žiūrovai turės galimybę mėgautis Kairėnų dvaro parko žaluma, gražiausiais augalais ir medžiais bei geriausių Lietuvos atlikėjų vasaros koncertais.  VU Botanikos sodas pasiekiamas tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu. Mėgstantiems sveiką gyvenimo būdą – dviračiais ir pėsčiomis. Bet kuriuo atveju, atvykus čia – praleistas laikas bus pats geriausias besibaigiančiam savaitgaliui. Kviečiame atsinešti pledus bei pasidaryti šaunius piknikus po atviru dangumi.

Koncertų vietą pasieksite:
• VU botanikos sodas: Kairėnų g. 43, Vilnius
• Vykdami viešuoju transportu, sėskite į 18, 38 maršrutų autobusus. Atvykę
išlipkite stotelėje „Kairėnai”.
• Vykstantiems automobiliu – važiuokite Saulėtekiu, Plytinės gatve,
privažiavę nedidelį žiedą važiuokite tiesiai, kol kairėje pusėje pamatysite
didžiulę automobilių stovėjimo aikštelę (apie 3 km).

Bilietus platina  www.bilietai.lt , restoranas “AULA” (Pilies g.11) ir 3 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo į sodą.