Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kairėnų vasaros festivalyje - džiazo vakaras su Giedre Kilčiauskiene

2014-06-04
Paskelbk savo straipsnį
Ir net jeigu koncerto metu skambėsiančius kūrinius esate girdėję daugybę kartų, šįsyk maloniai nustebsite: džiazo esmė – improvizacija, todėl niekada nežinai, kaip jis suskambės „čia ir dabar”. O pakėlę galvas į spindintį mėlyną dangų galėsite pajusti džiazo terapiją.

Ne vienerius metus Giedrė garsių džiazo kūrinių programą atlieka su žinomais šio žanro muzikantais – pianistu Andrejumi Polevikovu, kontrabosininku Vyčiu Nivinsku ir būgnininku Dariumi Rudžiu. Programoje skamba žinomos džiazo, roko ir popmuzikos dainos, aranžuotos pagal džiazo stilistiką.  Albume galima rasti ne tik tokią džiazo klasiką kaip kūriniai „The Man I Love“ ar „Honeysuckle Rose“, bet ir netikėtų eksperimentų – pavyzdžiui, džiazo stiliumi perdirbtą „Nirvana“ dainą „Smells Like Teen Spirit“.

Giedrė Kilčiauskienė, žinoma kaip grupių „Empti“ ir „Pieno lazeriai“ bei „Blue in Bossa“ projekto vokalistė, - universaliu talentu apdovanota atlikėja, lygiai taip pat gerai besijaučianti ir stilingai pateikianti tiek anksčiau minėtų grupių repertuarą, tiek džiazo standartus. Savitas Giedrės balsas, ir populiariausios pasaulio džiazo kompozicijos, pritariant virtuoziškiems muzikantams, – derinys, kuriam atsispirti vargu ar pavyks. Atlikdama džiazo standartus Giedrė dainuoja jaukiai, paprastai ir tiksliai jausdama stiliaus niuansus. Sykiu jos atlikimas – subtilus, „giedriškas“, su išskirtinai lengvu salsvumu balse, savitais akcentais bei, žinoma, improvizacija.

Dauguma aranžuočių kūrė Andrej Polevikov. Tai patyręs džiazo pianistas, grojantis įvairių stilių muziką – nuo tradicinio džiazo iki šiuolaikinės akademinės muzikos, nuolat koncertuojantis su įvairiais Lietuvos bei užsienio muzikantais. Brandus muzikinis mąstymas, technikos meistriškumas, garso sodrumas bei ekspresyvumas - tai bruožai, išskiriantys vieną ryškiausių Lietuvos jaunosios kartos muzikų, kontrabosininką Vytį Nivinską. Ryškus ir daugumai žinomas būgnininkas Darius Rudis išsiskiria meistriškumu ir universalumu. Jautrus akompaniatorius, grojantis nuo flamenko ir latino iki moderniojo džiazo bei fusion. Charizmatiškas universalus virtuozas, itin ansambliškas, atidus muzikinei visumai atlikėjas yra vienas dažniausiai koncertuojančių ir daugiausia eksportuojamų Lietuvos būgnininkų.

Susitikime birželio 8 d. 19 val. Kairėnuose, VU botanikos sode.

Kiti koncertai – 06.15, 19 val. Andrius Kaniava ir Orkestras. „Istorija tęsiasi“; 06.22, 19 val. Pašėlęs grupės „Kuli family“  vasaros koncertas, 07.06 d. 19 val. dainuojančių aktorių G. A.Storpirščių, J. S.Bareikių koncertas, 07.20 d, 19 val. Neda Malūnavičiūtė ir „4Tango“: „Vintažinės dainos“. 08.10, 19 val. grupės „Aktorių trio“ koncertas „Draugams“, 08.24 d. 19 val. R.Kazlas ir draugai programoje „Dainapjūtė“, 09.07, 19 val. Domanto Razausko akustinis koncertas.

Antrasis Kairėnų vasaros festivalis, kurį pristato geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ ir restoranas „AULA“,  startuoja gegužės mėnesio pabaigoje. Koncertai vyksta VU botanikos sode, vietoje, kurioje dera nuostabūs vaizdai, grynas oras ir puikus laikas jį leidžiant šeimomis ar pavieniui. Ir visa tai galima rasti pačiame Vilniaus mieste. Nuo gegužės ir rugsėjo žiūrovai turės galimybę mėgautis Kairėnų dvaro parko žaluma, gražiausiais augalais ir medžiais bei geriausių Lietuvos atlikėjų vasaros koncertais.

VU Botanikos sodas pasiekiamas tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu. Mėgstantiems sveiką gyvenimo būdą – dviračiais ir pėsčiomis. Bet kuriuo atveju, atvykus čia – praleistas laikas bus pats geriausias besibaigiančiam savaitgaliui. Kviečiame atsinešti pledus bei pasidaryti šaunius piknikus po atviru dangumi.

Koncertų vietą pasieksite:


  • VU botanikos sodas: Kairėnų g. 43, Vilnius
  • Vykdami viešuoju transportu, sėskite į 18, 38 maršrutų autobusus. Atvykę išlipkite stotelėje „Kairėnai”.
  • Vykstantiems automobiliu – važiuokite Saulėtekiu, Plytinės gatve, privažiavę nedidelį žiedą važiuokite tiesiai, kol kairėje pusėje pamatysite didžiulę automobilių stovėjimo aikštelę (apie 3 km).
Bilietus platina http://www.bilietai.lt , restoranas “AULA” (Pilies g.11)  ir 3 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo į sodą.

Bilieto kaina 33 Lt.

Su laisvalaikio kortele taikoma nuolaida dviems bilietams 20 proc.