Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kairėnų vasaros festivalyje dainuojančių aktorių duetai

2014-06-30
Paskelbk savo straipsnį

Sauliaus ir Jokūbo Bareikių duetas susikūrė palyginus neseniai, bet jau spėjo pelnyti publikos simpatijas. Trečiasis Vytauto Kernagio gitaros laureatas, aktorius Saulius Bareikis apie sūnaus kuriamas dainas sužinojo labai netikėtai, prieš trejus metus, kai į dainuojamosios poezijos festivalį koncertuoti drauge su Jokūbu jį pakvietė organizatoriai. Anot Jokūbo, su tėvu jie dažnai susitinka, kartu praleidžia šventes, o bendra kūrybinė veikla suartina dar labiau. „Abu esame užsivertę darbais, visur tiesiog lakstome, ir rasti progą repeticijoms nelengva, – pripažįsta J. Bareikis. – Dažniausiai pasiskirstome funkcijas ir abu mokomės atskirai, o tuomet aš atvažiuoju pas tėvą ir suderiname galutinius koncerto akcentus“. Koncerto metu abu aktoriai žaismingai keis muzikinius instrumentus, šiltai bendraus su publika, yra paruošę ir kelias muzikines staigmenas. Pasirodymo metu publika išgirs pasakojimus apie aktorių šeimos santykius, auklėjimą, muzikinį kelią ir ateities projektus. Koncerte nestigs šmaikštumo ir susikaupimo, šypsenų ir rimties, tokia abiejų Bareikių – vyresniojo ir jaunojo – programa, o gal ir charakteriai, juk abu aktoriai tokie įvairiapusiai.

Gedimino ir Ainio Storpirščių duetas  šių metų pavasarį pristatė bendrą kūrybinį darbą – kompaktinę plokštelę „Artistai“.  Ir šiame vasaros koncerte atliks ir visiškai naujas, jau pamėgtas dainas, taip pat primins ir seniau sukurtus kūrinius, kuriems kitų spalvų suteikia jau nebe lieknas, nedrąsus, o suvyriškėjęs, užtikrintas Ainio vokalas. Du artistai dainuos apie Lietuvą, archangelus, mirties karaliją, nuotaikingai pasakos istorijas apie meškiuką Pūkuotuką, Don Kichotą ir daugybę kitų personažų. Jaunatviška energija spinduliuojantis Ainis ir santūrus bei nuoširdus Gediminas prisipažįsta, kad bendrų repeticijų metu labai suartėjo kaip tėvas ir sūnus, kad jam  malonu groti su labai talentingu ir kūrybingu partneriu, nes gali daug ko iš jo išmokti.Po 15 metų duetui vėl pradėjus muzikuoti kartu,  senos dainos suskambo kitaip, prisidėjo fortepijonas, dviejų gitarų skambesys. Du artistai raginspasinerti į dainuojamosios poezijos pasaulį ir pasiklausyti pačios gražiausios muzikos ir tekstų.

Kairėnų vasaros festivalis nutarė pakviesti dviejų aktorių duetus ir tuo pačiu pagrįsti patarlę, kad obuolys nuo obels netoli krenta - talento, ryškumo, išskirtinumo prasme.
Kiti koncertai

  • 07.20 d, 19 val. Neda Malūnavičiūtė ir „4Tango“: „Vintažinės dainos“.
  • 08.10, 19 val. grupės „Aktorių trio“ koncertas „Draugams“,
  • 08.24 d. 19 val. R.Kazlas ir draugai programoje „Dainapjūtė“,
  • 09.07, 19 val. Domanto Razausko akustinis koncertas.

Antrasis Kairėnų vasaros festivalis, kurį pristato geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ ir restoranas „AULA“, startavo gegužės mėnesio pabaigoje. Koncertai vyksta VU Botanikos sode, vietoje, kurioje dera nuostabūs vaizdai, grynas oras ir puikus laikas jį leidžiant šeimomis, poromis ar pavieniui. Ir visa tai galima rasti pačiame Vilniaus mieste. Nuo gegužės ir rugsėjo žiūrovai turės galimybę mėgautis Kairėnų dvaro parko žaluma, gražiausiais augalais ir medžiais bei geriausių Lietuvos atlikėjų vasaros koncertais.
VU Botanikos sodas pasiekiamas tiek automobiliu, tiek viršuoju transportu. Mėgstantiems sveiką gyvenimo būdą – dviračiais ir pėsčiomis. Bet kuriuo atveju, atvykus čia – praleistas laikas bus pats geriausias besibaigiančiam savaitgaliui. Kviečiame atsinešti pledus bei pasidaryti šaunius piknikus po atviru dangumi.
Koncertų vietą pasieksite adresu: VU botanikos sodas: Kairėnų g. 43, Vilnius
 • Vykdami viešuoju transportu, sėskite į 18 arba 38 maršrutų autobusus. Atvykę išlipkite stotelėje „Kairėnai”.
 • Vykstantiems automobiliu – važiuokite Saulėtekiu, Plytinės gatve, privažiavę nedidelį žiedą važiuokite tiesiai, kol kairėje pusėje pamatysite didžiulę automobilių stovėjimo aikštelę (apie 3 km).


Bilietus platina www.bilietai.lt, restoranas „AULA“ (Pilies g. 11)  ir 3 val. Iki koncerto pradžios prie įėjimo į sodą.
Bilieto kaina 33 Lt.
Su laisvalaikio kortele taikoma nuolaida dviems bilietams 20 proc.