Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kairėnų vasaros festivalyje „Aktorių Trio“ dainuos draugams

2014-08-05
Paskelbk savo straipsnį

Grupė susibūrė 1995 metais ir žaibiškai tapo populiari. Anšlaginiai koncertai, dideliais tiražais parduodami albumai, hitais tapusios dainos paskatino visuotinį susidomėjimą autorine/aktorine daina. Grupė išgyveno trejus šlovės metus ir pasuko skirtingais keliais: 1998 m. įvyko pirmas grupės "Adios" (S.Bareikio , O.Ditkovskio ir A.Kulikausko) koncertas, o K.Smoriginas pradėjo solinę karjerą. Tačiau praėjus laikui grupės nariai vėl susitiko bendram projektui, iš kurio gimė albumas „Vėl kartu“ ir sėkmingi trio koncertai. Šiuo metu aktoriai vis rečiau susitinka pamuzikuoti scenoje, ir, kaip patys teigia, tai vis dar teikia jiems malonumą, išlikosielų giminystė, pagarba bendroms vertybėms, muzikai ir poezijai.

Visi trys kūrėjai yra sėkmingai realizavę save įvairiose srityse. Kostas Smoriginas iki šiol nemažai vaidina, dažnai imasi režisūros, pernai išleido ilgai brandintą solinį „Albumą“. Saulių Bareikį taip pat dažnai galima išvysti tiek vaidinantį, tiek ir dainuojantį, 2010 metais jis buvo apdovanotas trečiąja Vytauto Kernagio gitara už indėlį į lietuviškąją dainuojamąją poeziją. Olegas Ditkovskis, nors ir turi aktoriaus ir režisieriaus diplomus, visą save skyrė muzikai, dažnai jį galima išgirsti duete su Neda Malūnavičiūte, o jo sukurtas dainas „Aš mylėjau tave tau nežinant“, „Riešutų žydėjimas“ dainuoja visa tauta.

Kaip teigia patys menininkai, „Aktorių trio“ fenomenas slypi gerame tekste ir geroje muzikoje, o visos jų dainos yra atviravimai ir išpažintys. Trys skirtingos asmenybės, skirtingi ir jų kūriniai. Bet gal už tai jie ir yra mylimi publikos. Juk dainose atlikėjai sugeba pasijuokti net iš mirties baimės, paversdami ją žaisminga, dovanojančia („...mirtis padovanojo man šešetą lentų. O aš malūno sparną pasidariau iš jų...“), o neapčiuopiamo siužeto daina „Žalia žalia“ jau tapo žanro klasika, šalia to jausmingos, gilios „Motinos veidas“, „Lietus“, „Daugiau nebeliko“ ir kt. Visa tai ir ne tik, gerbėjai išgirs šiame ypatingai laukiamame vasaros koncerte, kai trys talentingi aktoriai išdainuos savo jausmus.

Antrasis Kairėnų vasaros festivalis, kurį pristato geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ ir restoranas „AULA“, startavo gegužės mėnesio pabaigoje. Koncertai vyksta VU Botanikos sode, vietoje, kurioje dera nuostabūs vaizdai, grynas oras ir puikus laikas jį leidžiant šeimomis, poromis ar pavieniui. Ir visa tai galima rasti pačiame Vilniaus mieste. Nuo gegužės ir rugsėjo žiūrovai turės galimybę mėgautis Kairėnų dvaro parko žaluma, gražiausiais augalais ir medžiais bei geriausių Lietuvos atlikėjų vasaros koncertais.

VU Botanikos sodas pasiekiamas tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu. Mėgstantiems sveiką gyvenimo būdą – dviračiais ir pėsčiomis. Bet kuriuo atveju, atvykus čia – praleistas laikas bus pats geriausias besibaigiančiam savaitgaliui. Kviečiame atsinešti pledus bei pasidaryti šaunius piknikus po atviru dangumi.

Koncertų vietą pasieksite adresu: VU botanikos sodas: Kairėnų g. 43, Vilnius

 • Vykdami viešuoju transportu, sėskite į 18 arba 38 maršrutų autobusus. Atvykę išlipkite stotelėje „Kairėnai”.

 • Vykstantiems automobiliu – važiuokite Saulėtekiu, Plytinės gatve, privažiavę nedidelį žiedą važiuokite tiesiai, kol kairėje pusėje pamatysite didžiulę automobilių stovėjimo aikštelę (apie 3 km).

 Bilietus platina www.bilietai.lt, restoranas
“AULA” (Pilies g.11)  ir 3 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo į sodą.

Bilieto kaina 33 Lt.