Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kairėnų vasaros festivalyje 2015 m. birželio 14 d.

2015-06-11
Paskelbk savo straipsnį

Per daugelį metų, drauge dirbdami pastoviuose kolektyvuose („Neda & Vilnius Jazz Quartet“, L. Šinkarenkos „Jazz 5“, „Džiazo nublokšti“) bei kurdami pavienius proginius projektus („Terra vandetuja“, „Orkestretto“ , „Pokalbių ratas‘‘), Neda ir Vytautas išrado sutartinę bendrą kalbą, nepakartojamą duetinį stilių ir išsiugdė ansamblinį pojūtį, artimą telepatijai. Jų žodynas yra labai talpus, įtraukiantis ir amerikietiškosios, ir europietiškosios džiazo tradicijų bruožus, lengvai absorbuojantis pasaulio muzikos garsyną ir ištikimas Vilniaus džiazo mokyklos estetikai. Per daugiau nei du dešimtmečius jų tandemas patyrė tam tikrą evoliuciją, įvairius ieškojimų periodus: nuo radikalių, ant muzikos sąvokos ribų balansuojančių eksperimentų (su Vilnius Jazz Quartet) iki grožėjimosi išpuoselėtomis kompozicijomis, duoklių darnioms formoms ir tradiciniam džiazo repertuarui (projektuose su Artūru Anusausku). Šiuo metu Neda ir V. Labutis išgyvena brandų kūrybinį laikotarpį, kai įgyta patirtis leidžia įgyvendinti bet kokius sumanymus, o tarpusavio pažinimas suteikia maksimalią laisvę ansamblyje.

Vytauto Labučio džiazo kvartetas yra Labučio ir Nedos tandemo bendraamžis: susibūrė 1990 metais, ir nuo tol yra išleidęs du originalių kompozicijų albumus („Flamenco Vilnensis“, „Layers“) bei apkeliavęs su koncertiniais turais didelę dalį Europos. Kolektyvo sudėtis – kintanti, jame groja ir Lietuvos džiazo scenos veteranai, ir naujokai. Šį kartą kompaniją Vytautui Labučiui jame sudaro visiškai neseniai įsiliejęs į profesionalią džiazo sceną fortepijono meistras Feliksas Zakrevskis, jaunas ir jau keletą metų tituluojamas vienu geriausių šalies būgnininkų Darius Rudis bei nepamainomas universalus boso instrumentų meistras Eugenijus Kanevičius.


Koncerte žaliajame miesto sode skambės džiazo istorijos, kurias atliks:
NEDA MALŪNAVIČIŪTĖ – vokalas, fleita;
VYTAUTAS LABUTIS – saksofonai;
Feliksas ZAKREVSKIS – klavišiniai;
EUGENIJUS KANEVIČIUS – bosas;
DARIUS RUDIS– mušamieji;