Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kairėnų vasaros festivalis kviečia į 10 muzikinių susitikimų Botanikos sode

2014-04-25
Paskelbk savo straipsnį

Festivalį atidarys vienos geriausių Lietuvos dainininkių Jurgos Šeduikytės ir jos gyvenimo bei scenos partnerio Vido Bareikio duetas, kuris „iš arčiau“ supažindins savo  gerbėjus su jau pamėgtomis dainomis.

Talentingoji džiazo atlikėja Evelina Sašenko kartu su dainuojančiu gydytoju Vygantu Kazlausku, pritariant gyvo garso grupei, nukels klausytojus į romantiškąją Prancūziją, atlikdami jausmingąją gražiausių prancūzų dainų programą „Paroles, paroles...“.

Dar viena ryški džiazo scenos žvaigždė - Giedrė Kilčiauskienė - su profesionaliais muzikantais lepins festivalio lankytojus ir pakerės savo subtiliu vokalu. Neeiliniu talentu apdovanota atlikėja pristatys programą „Džiazo miniatiūros“ – puikiai žinomą melodijų puokštę, nuspalvinta džiazo harmonijos.

Žavusis, energija trykštantis aktorius Andrius Kaniava kvies gerbėjus į neeilinį pasirodymą su sunkiosios muzikos orkestru „Musė“. Jo metu kitomis spalvomis suskambės puikiai žinomos A. Kaniavos autorinės dainos, netruks smagaus šėlsmo ir istorijų iš gyvenimo.

Kompozitorius Andrius Kulikauskas negalėjo atsispirti organizatorių kvietimui ir kaip muzikinės šeimos “Kuli family“ galva sukvietė teatro laboratorijos „Atviras ratas“ aktorius ir „Keistuolių teatro“ vedlį Aidą Giniotį „Pašėlusiam vasaros koncertui“.

Dainuojančių aktorių duetų - Gedimino ir Ainio Storpirščių, bei Sauliaus ir Jokūbo Bareikių atliekami kūriniai suskambės užtaisyti jaunatviško entuziazmo, energija bei gyvenimiškąja patirtimi.

Vasaros festivalį nuspalvins ir „Vintažinės dainos“- prikeltos naujam skambesiui melodijos iš tų laikų, kai žodžius dainoms kūrė tikri poetai, o muziką - tikri kompozitoriai. Tai senosios lietuvių estrados šedevrai, aranžuoti specialiai 4TANGO kvartetui ir atliekami Nedos Malūnavičiūtės balsu ir fleita.

Autorinių, laiko patikrintų dainų gerbėjai turės unikalią galimybę išvysti specialiai šiam festivaliui susibursiančią grupę „Aktorių trio“, o mėgstantys aktorių Rolandą Kazlą neabejotinai apsidžiaugs išgirdę, nedaugeliui dar matytą R. Kazlo ir  draugų koncertinį pasirodymą, pavadintą „Dainapjūtė“.

2014 metų Kairėnų vasaros festivalį, atkeliavus kalendoriniam rudeniui, koncertu „Rudens muzika“ uždarys dainų autorius ir atlikėjas Domantas Razauskas. Jo kūryboje susipina įvairūs muzikiniai žanrai: reggae, bliuzas, džiazas, folk muzika ir avangardas. Profesionalus atlikėjo grojimas gitara, vidinė energija ir išskirtiniai paties rašomi tekstai jau gerą dešimtmetį jaudina ir džiugina jo gerbėjus.

 http://www.bilietai.lt

Bilietus įsigysite  http://www.bilietai.lt/; www.bilietai.lt, restorane „AULA“ (Pilies g.11)  arba atvykę vietoje.

Automobilių parkavimas – nemokamas;
Teritorijoje veikia restoranas „AULA“, kuriame galite pasivaišinti;
Esant šiek tiek lietingam orui, pasirūpinkite lietpalčiais arba skėčiais;
Esant labai blogam orui, koncertai kelsis į palapinę su stogu.

Plačiau>>


Restoranas „Aula“
VU Kairėnų Botanikos sodas
Kairėnų g. 53, Vilnius