Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kairėnų vasaros festivalį uždarys Domantas Razauskas

2014-08-29
Paskelbk savo straipsnį

Kaskart skirtingus pasirodymus rengiantis atlikėjas teigia, kad kiekvienas išėjimas į sceną jam yra unikalus, ir jo tikslas yra  bent valandai ar dviem, kol trunka koncertas, persikelti į erdvę, kurioje nėra rūpesčių, vargų, pykčio, pagiežos ir pavydo, asmeninių gyvenimų, netekčių. Tik gyvybė.

Domantas turėtų patikti B. Grebenščikovo muzikos gerbėjams, kurio kūrybinių panašumų galima rasti kūrėjo dainose. Jis B. Grebenščikovą įvardija savo sielos broliu. O didžiausia savo mokytoja – pačią muziką. Domanto kūrybinis klodas telpa į dvi išleistas knygas bei daugiau nei 200 dainų, kurių dalis sudėtos į dvi kompaktines plokšteles (trečioji pasirodys šių metų vasarą).

Kairėnų vasaros festivalyje antrą kartą pasirodantis Domantas Razauskas žada surengti įspūdingą pasirodymą ir paruošti kupiną gerų emocijų uždarymo vakarą su ,,Rudens muzika“.  Susitikime ir pabūkime kartu.

Antrasis Kairėnų vasaros festivalis, kurį pristato geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ ir restoranas „AULA“, startavo gegužės mėnesio pabaigoje. Koncertai vyksta VU Botanikos sode, vietoje, kurioje dera nuostabūs vaizdai, grynas oras ir puikus laikas jį leidžiant šeimomis, poromis ar pavieniui. Ir visa tai galima rasti pačiame Vilniaus mieste. Nuo gegužės ir rugsėjo žiūrovai turės galimybę mėgautis Kairėnų dvaro parko žaluma, gražiausiais augalais ir medžiais bei geriausių Lietuvos atlikėjų vasaros koncertais.

VU Botanikos sodas pasiekiamas tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu. Mėgstantiems sveiką gyvenimo būdą – dviračiais ir pėsčiomis. Bet kuriuo atveju, atvykus čia – praleistas laikas bus pats geriausias besibaigiančiam savaitgaliui. Kviečiame atsinešti pledus bei pasidaryti šaunius piknikus po atviru dangumi.

Koncertų vietą pasieksite:
• VU botanikos sodas: Kairėnų g. 43, Vilnius
• Vykdami viešuoju transportu, sėskite į 18, 38 maršrutų autobusus. Atvykę išlipkite stotelėje „Kairėnai”.
• Vykstantiems automobiliu – važiuokite Saulėtekiu, Plytinės gatve, privažiavę nedidelį žiedą važiuokite tiesiai, kol kairėje pusėje pamatysite didžiulę automobilių stovėjimo aikštelę (apie 3 km).

Bilietus platina  www.bilietai.lt, restoranas AULA(Pilies g.11)  ir 3 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo į sodą.

Bilieto kaina 33,00 Lt.

Su laisvalaikio kortele taikoma nuolaida dviems bilietams 20 proc.

Nuotrauka: 15min.