Kaip tapti milijonieriumi?

Greitojo maisto tinklai labai populiarūs, tačiau daugėja incidentų, po kurių šie „milžinai“ turi sumokėti didžiules pinigų sumas nepatenkintiems klientams. Deja, jeigu norite „susimedžioti“ kompensaciją už patirtą moralinę žalą, nusiplikyti karšta kava jau nepakaks. O peilio patiekale – užtenka. Vienas greitojo maisto restorano lankytojas pastarąjį rado savo patiekale ir tapo milijonieriumi.

Jungtinėse Amerikos Valstijose nusiskundimų maistu sritis tapo gana pelninga. Kai kurie advokatai spaudoje paviešina skelbimus apie tai, kad jie gali imtis bylų, susijusių su netinkamai paruoštu, patiektu maistu maitinimo įstaigose, apsinuodijimo atvejais ir pan. Kuo daugiau žmonių nukentėjo nuo incidento, tuo geriau. Didelės greitojo maisto korporacijos bijo antireklamos ir neigiamo atgarsio visuomenėje, todėl išmoka didžiules kompensacijas.

Amerikiečiai ir vėl turėjo praverti pinigines: „Pizza Hut“ tinklo savininkai už jų įstaigoje, esančioje Australijos Bellbowrie mieste, pažeistus sanitarinius reikalavimus, t. y. užsiveisusius tarakonus turėjo sumokėti 35 tūkstančių dolerių baudą. Tarakonai buvo aptikti miltų pakeliuose, taip pat prieskoniuose. Vabzdžių lavonai aptikti ir šaldytuve. Šioje picerijoje vabzdžiai pradėti naikinti tada, kai vienas lankytojas picoje aptiko tarakoną. Kiti tinklai irgi neatsilieka, vienas Niujorko gyventojas sumuštinyje, kurį užsisakė „Subway“ tinklo restorane, aptiko 18 centimetrų ilgio peilį. Iki šiol nepavyko išsiaiškinti, kaip peilis atsidūrė patiekale, tačiau jį radęs žmogus tapo milijonieriumi, nes jam buvo išmokėta milijoninė kompensacija.

Vieno policininko sūnūs Nebraskos valstijoje veikiančiame „KFC“ restorane užvalgę mėsainių pasijuto blogai ir buvo nugabenti į ligoninę. Nustatytas ūmus apsinuodijimas maistu. Po atlikto tyrimo mėsainiuose buvo aptikta darbuotojų seilių bei šlapimo – tokiu poelgiu darbuotojai norėjo išreikšti priešiškumą teisėsaugos atstovams.

Parengė Elena Germanovič
Šaltinis: onet.pl
Nuotraukos: www.flickr.com
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną