Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kai grietinė liejasi laisvai arba įsimintiniausios maisto išvežiotojų darbo istorijos

2017-09-19
Paskelbk savo straipsnį

Darbas su klientais, o ypatingai su alkanais klientais, gali būti itin didelis iššūkis. Tą puikiai gali patvirtinti Foodout.lt – didžiausio maisto į namus užsakymo portalo Lietuvoje, jungiančio daugiau nei 250 restoranų – maisto išvežiotojai.

Jūsų dėmesiui atrinkome šešias pačias įdomiausias ir linksmiausias tikras istorijas, kurios puikiai iliustruoja maisto išvežiotojo darbo specifiką – tai iš tiesų yra dinamiškas ir smagus darbas!

Misija (ne)įmanoma – surask klientą

Tomas, Foodout.lt maisto išvežiotojas, dalinasi istorija, kuri puikiai išmoko, kad visada reikia būti pasikrovus telefoną ir nebijoti belstis:

„Vieną kartą, vykstant pas klientą pamačiau, kad telefonas pradeda išsikrauti. Supratęs, kad man nepavyks susisiekti su klientu, paprašiau nurodyti gatvę į kurią turiu pristatyti maistą. Jis man viską susakė telefonu, bet nuvykus į užsakymo vietą, neprisiminiau namo numerio. Telefonas jau buvo seniai „numiręs", tai teko eiti per visus namus ir klausinėti, kuris čia alkaniausias."

Adrenalinas ir švelnūs grasinimai

Būna ir taip, kad maistą reikia pristatinėti ir ten, kur žmonėms kojos kelti nederėtų:

„Vieną kartą į užsakymo vietą atvykus dviračiu, turėjau eiti labai tamsiu koridoriumi, kurio gale, ant durų pamačiau lentelę „Žmonių įvežimas draudžiamas". Buvo labai juokinga, bet ir sukilo adrenalinas. Aišku, iš pristatymo grįžau sveikas, o dar ir su gera istorija apie darbą", – pasakojo Artūras, kuris yra vienas iš nedaugelio maisto pristatinėtųjų dviračiais – būtent Foodout.lt yra pirmieji Lietuvoje siūlantys tokią paslaugą.

Dalintis, reiškia rūpintis

„Istorijų iš darbo būna labai įvairių, bet labiausiai įstrigo ši.",– pasakoja Karolis, jau kurį laiką dirbantis maisto išvežiotoju Foodout.lt.

„Kartą, pristatinėjau maistą į namus, kuriame vyko vakarėlis. Man pristačius maistą, kompanija draugiškai pakvietė kartu prisėsti, išlenkti taurelę, atsipalaiduoti ir padainuoti. Gaila, bet turėjau atsisakyti, nes vakarėlis buvo teminis, o mano Foodout.lt uniforma nelabai gerai įsipaišė į bendrą vakarėlio atmosferą."

Kalėdų senelis ant motorolerio

Yra žmonių, kuriems kalėdos vaidenasi visur. Tą gali patvirtinti Foodout.lt vairuotojas Lukas:

„Vieną dieną bevažiuojant senamiestyje su „Foodout" motoroleriu ir visa raudona atributika jaučiausi, lyg būčiau tikras Kalėdų senelis – man iš paskos bėgo vaikai, mojavo ir sveikinosi. Tąkart susimąsčiau, kad pats darbas šiek tiek primena Kalėdų senelio – juk iš tiesų vežu žmonėms geras emocijas tiesiai į namus!"

Grietinės upeliai

Foodout.lt maisto išvežiotojai yra ne vien tik vaikinai – maistą į namus pristato ir įvairaus amžiaus moterys. Ramunė, viena iš jų, taip pat patyrė kuriozišką istoriją, kurios pėdsakai lydėjo ją ilgai:

„Atvykusi pas klientą ir ištraukinėjant užsakymą iš termo-krepšio, iškrito grietinės indelis. Grietinė, žinoma, visur išsitaškė. Aš, to nepastebėjus, sugebėjau dar į ją ir įlipti. Atidavus užsakymą sėdau į mašiną ir man pradėjus vairuoti pajaučiau, kad batas pradėjo slysti nuo sankabos – jis visas buvo aplipęs balta grietinės mase. Be abejo, teko sustoti ir viską valyti. Mašina dar savaitę kvepėjo grietine."

Labai „linksmas" kliento pokštas

Kartais darbo diena gali įsiminti dėka itin linksmų klientų. Foodout.lt vairuotojo Algirdo istorija tą puikiai parodo:

„Kartą važiavau į užsakymą, kuriame buvo komentaras: „17 aukštas, liftas neveikia". Paskambinau klientų aptarnavimui, kad paklaustų kliento ar tikrai negalėsiu pasikelti liftu, nes negi lipsiu į 17 aukštą? Dar dabar negaliu atsidžiaugi tuo faktu, kad klientas, pasirodo, sugalvojo pajuokauti: liftas veikė! Tikriausiai gavęs susirūpinusį dispečerės skambutį išsigando, kad liks alkanas, tad pokštus greitai baigė".

Tai – tik maža dalis tūkstančių linksmų istorijų, kurios nutinka bendraujant su klientais pristatinėjant maistą. Kad ir kas nenutiktų, Foodout.lt kolektyvo misija išlieka – saugiai nugabenti maistą alkaniems!