Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Ką imti į muzikos festivalį?

2011-07-22
Paskelbk savo straipsnį

Nors dauguma festivalių turi prekybos vietas, kuriose galite įsigyti jums būtiniausių dalykų (žinoma kainos bus gerokai didesnės nei „realiame pasaulyje“), festivalių gidas pateikia sąrašą būtinų daiktų, kurie turėtų būti jūsų kelionės krepšyje:

Palapinė – kuo didesnė, tuo geriau. Žinoma, iš daugybės palapinių rūšių rinkitės jums patogiausią ir prieinamiausią. Miegmaišis – geriausiai tiks dvisezonis miegmaišis. Fakelas, žvakės – naktį jums to tikrai prireiks. Sulankstomas peiliukas – atidaryti konservams ir t.t. Tualetinis popierius – jums tikrai nesinorės vaikštinėti pusvalandį ir ieškoti, iš ko jo pasiskolinti. Degtukai/žiebtuvėlis – laužui užkurti ir kt. Plastmasiniai buteliai vandeniui – atvykę užpildykite juos vandeniu ir išvengsite rytinių eilių prie vandens čiaupo. Apsauginis losjonas nuo saulės – niekada netikėkite orų prognozėmis ir apsidrauskite, jei kartais jos būtų klaidingos. Lietpaltis su gobtuvu – niekada netikėkite orų prognozėmis ir apsidrauskite, jei kartais jos būtų klaidingos. Auliniai batai/sportbačiai – ilgą laiką būsite ant kojų, būkite tikri, kad jausitės patogiai. Guminiai batai – jei neturite vandeniui atsparių batų, guminiai yra puikus pasirinkimas. Antras švarių drabužių komplektas – svarbiausia tiems, kurie ryte negali dėvėti tais pačiais permirkusiais lietuje ar nešvariais drabužiais. Tualeto reikmenys – muilas, dezodorantas, dantų šepetėlis, dantų pasta, mažas rankšluostis, drėgnos higieninės servetėlės. Vaistai – svariausia turėti nuo karščiavimo ir skausmo. Pinigai – jums jų prireiks ir išvengsite eilių prie bankomatų. Maudymosi kostiumėlis ar glaudės, akiniai nuo saulės.

Nebūtini:

* Nedidelė dujinė viryklė – geriausia tiems, kurie negali ryto pradėti be karštos kavos.
* Nešiojama magnetola – naktims prie laužo.
* Čiužiniai – jie tikrai pravers daugiau nei dvi naktis praleidžiant ne lovoje, o ant žemės.
* Kiti – viską nuo pleistrų iki galvos skausmo piliulių galėsite įsigyti vietoje, tačiau jei turite laisvos vietos, įsidėkite savo medikamentus.

Apie viską plačiau:

Pirmiausia imkite tik tuos daiktus, be kurių negalėsite išsiversti. Dažnai žmonės susikrauna didžiausius krepšius, o po to vargsta vilkdami juos per lauką, kol pasiekia tinkamą vietą apsistoti. Jei jūs negalėsite išgyventi be ketvirtos batų poros, imkite ją, ir atvykę išsinuomokite vienratį, kuriame be rūpesčių galėsite vežtis savo nešulius. Jie yra labai populiarūs ir paklausūs festivaliuose.

Greičiausiai palis!

Susikrovus visus reikalingiausius daiktus, įsitikinkite, ar turėsite ką apsirengti lietingą dieną. Jei vienai kitai valandėlei nuo lietaus galėsite pasislėpti palapinėje, tai po trijų lietingų dienų jūs greičiausiai jau būsite pakeliui į ligoninę nuo kofeino perdozavimo.

Festivalio mada

Nepabijokite atrodyti kitaip nei visada, festivalis ir yra ta vieta, kur galite atsiskleisti ir pamatyti save kitame amplua. Festivalių aprangos mada paplito ne tik tarp pavienių žmonių, bet ir rinkoje. Viena iš mėgstamų aprangos detalių yra ilgaauliai spalvoti botai.

Festivalyje galite pamatyti įvairiausių mados tendencijų: nuo ilgų suknelių ar smokingų iki idiotiškų sportinių marškinėlių ar sandalų.

Ką rengtis?

Muzikos festivalių metu gali būti arba labai karšta arba labai šalta. Taigi, susipakuokite aprangą abiem progom. Pavyzdžiui:

Vandens nepraleidžianti striukė Džemperis ar vilnonis megztinis 2 poros lengvai džiūstančių kelnių Šortai Skrybėlė Šiltos kojinės Botai, sportbačiai/sandalai/šlepetės

MENIU.LT ir Balsas.lt informacija
Nuotrauka: inmagine.com

2011 07 22