Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Ką dovanoti JAM? (naudinga)

2010-02-12
Paskelbk savo straipsnį

Tradicija švęsti Švento Valentino dieną atkeliavo iš Europos ir kasmet jos populiarumas tik auga. Yra begalės vasario 14-tosios atributų: mažyčiai atvirukai, širdelės ir įvairiausių atspalvių rožės... Tačiau be visų meilės prisipažinimų, visuomet savo mylimam žmogui norisi paruošti kažką ypatingo. Kokia romantiška dovana galėtų nustebinti šią dieną? Šį kartą patarsiu kaip pradžiuginti stipriosios lyties atstovus, nes turiu įtarimą, jog jie šiek tiek nuskriausti, didžioji dalis visokių „valentininių“ niekučių skirti damoms...

Tradicinės romantinės dovanos mylimąjam

Galima rinktis du skirtingus būdus. Pirmasis – tradicinis ir klasikinis. Padovanoti tai, ko Jam labiausiai trūksta ir reikia, arba tai, ką labai seniai norėjo gauti. Šiuo atveju viskas priklauso nuo Jūsų galimybių ir žinoma - vyro, kuriam ruošiate siurprizą. Išties dovanoti galima labai daug ką. Tai gali būti ir aksesuaras automobiliui, reikmenys medžioklei ar žvejybai, dailus laikrodis, įdomus suvenyras ar naudinga knyga... Svarbiausia, kad dovana būtų reikalinga Jam.

Neįprastos romantiškos dovanos

Yra ir kitas kelias. Sukurti nepamirštamą, įspūdingą ir stebuklų kupiną dieną, dovanojant šventę. Čia teks pasitelkti savo fantazija.

Rinkdamos romantiškas dovanas mylimąjam, be abejo, reikia atsižvelgti ir į amžių, socialinį statusą ir vyro pomėgius. Pasiūlymas paskraidyti oro balionu arba šokti su parašiutu gali sukelti entuziastingas emocijas, tačiau ne kiekvienam vyrui... Tačiau, jei jūsų išrinktasis - užkietėjęs automibilininkas, tuomet atidėti kvietimą ekstremaliai pasivažinėti - nepavyks. Bet, pasiūlymas pasimėgauti kartingų malonumais – bus tikrai sveikintinas.

Paruošusios romantišką siurprizą ar dovanėlę, nesustokite, kurkite šventinę atmosferą toliau, vakare pridurdamos aštresnių prieskonių. Tokių priedų nerasite nė viename prekybos centre. Vakarienė, paruošta išskirtiniam svečiui – Jūsų brangiausiam, suteiks ypatingą reikšmę ir labai Jį pamalonins. Juk tik Jūs žinote ką pagaminti, kad Jis tiesiog tirptų iš laimės. Desertas bus dar saldesnis, jei šį pagardinsite bučiniais. Ir nepamirškite, ne tik mes, mėgstame komplimentus. Mūsų brangiems vyrams jie reikalingi ne ką mažiau. Beje, kaip ir mūsų meilė, rūpestis, dėmesys.

Visgi, kokia brangi ar originali dovana bebūtų, pats nuostabiausias dalykas bus mylimosios apkabinimas, švelnumas ir šiluma. Ir ne tik šią dieną! Meilė reikalinga kiekvieną dieną, valandą, akimirką. Kaip banalų bebūtų, visgi, pati didžiausia laimė – būti reikalingam kam nors šiam pasauly.

Kartą sutikau mažą mergaitę, kurios žodžiai man įsiminė ilgam... Ji pasakė: „jei nemyli, jokiais būdais negali sakyti „Aš tave myliu“. Tačiau jei myli, turi tai nuolat priminti. Žmonės juk pamiršta.“ Taigi, mylėkite vienas kitą, saugokite savo jausmus ir būkite laimingi.

Jei trūks idėjų...>>

Raminta Skripkaitė
Nuotrauka: inmagine.com
Meniu.lt informacija