Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Jennifer Aniston planuose - nuosavas restoranas (žinomi žmonės)

2009-07-08
Paskelbk savo straipsnį

Netrukus nuotaikingo TV serialo „Draugai“ herojė Jennifer keis specialybę. Pasak jos draugų, moteris jau seniai mėgsta šeimininkauti virtuvėje, gaminti įvairius patiekalus. Populiariai aktorei nesvetimi kulinarijos menai, ji turi ne vieną savo firminį patiekalą, tad atidarius restoraną tikrai turės ką pasiūlyti.

Įtakos tokiam sprendimui turėjo ir kitų įžymybių Evos Langorios-Parker, Eštono Kučerio (Ashton Kutcher) bei Roberto De Niro pavyzdžiai.

Pažystantys žaviąją Jennifer vieningai sako: „Ji labai seniai domisi viskuo, kas susiję su kulinarija. Neseniai ji visiškai atnaujino savo virtuvę, įsigijo modernią, kokybišką įrangą. Jenn moka gaminti beveik viską – nuo meksikietiškų ar itališkų patiekalų iki tortų bei kitų gardumynų. Moteris naudojasi kulinarinėmis knygomis, tačiau dauguma receptų sugalvoja ji pati. Aktorei jau seniai visi pataria atidaryti savo restoraną ir savo gardžiais virtuvės kūriniais lepinti žmones. Aniston rimtai mąsto apie šią galimybę, tad ko gero greitu laiku žvaigždės gerbėjai ją galės pamatyti ne tik TV ar kino teatrų ekranuose, bet ir išbandyti jos gaminamų patiekalų.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: www.popcrunch.com
Nuotrauka: corbis.com
Meniu.lt informacija