Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Jaunieji virėjai kviečiami dalyvauti konkurse

2011-09-29
Paskelbk savo straipsnį
Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija (LRVVKA) džiaugiasi, galėdama jaunuosius virėjus pakviesti išbandyti savo jėgas ir profesionalumą Lietuvos Jaunųjų virėjų konkurse, kuris vyks 2011 m. lapkričio 12 d. 
„GERIAUSIAS LIETUVOS JAUNASIS VIRĖJAS 2011“
„JAUNASIS TALENTAS 2011“

Jau trečią kartą Lietuvoje organizuojamas čempionatas skirtas jauniesiems virtuvės meistrams, siekiant paskatinti jaunuosius virėjus tobulinti savo žinias, talentą ir profesines galimybes bei kelti maitinimo paslaugų versle dirbančių specialistų profesinį lygį.

„Geriausio Lietuvos jaunojo virėjo konkurso“ finale dalyvaus 9 virėjai (amžius iki 26 metų), sėkmingai perėję atrankos turą.

Virėjai, pretenduojantys dalyvauti konkurse, iki 2011 lapkričio 4 dienos 17 val. privalo atsiųsti LRVVK asociacijai el. paštu, paštu arba pristatyti į LRVVKA būstinę savo konkursinių patiekalų nuotraukas su receptūromis ir technologijos aprašymais (patiekalus konkursui bus galima tobulinti) bei savo portretinę nuotrauką. Kandidatai apie atrankos rezultatus – ar pateko į konkursą – 2011 lapkričio 7 dieną bus informuoti asmeniškai. Pretendentus į konkursą atrinks kompetentinga nepriklausomų ekspertų komisija.

Konkurso metu virėjai per 2,5 valandos privalės pagaminti po 4 porcijas šių patiekalų, panaudojant privalomus produktus:
Šaltąjį užkandį, būtinai panaudojant karšto rūkymo skumbrę, pankolį bei duonos gaminį. 
Karštąjį (pagrindinį) patiekalą, būtinai panaudojant vištą, moliūgą ir lęšius;
Konkurso metu dalyviai pagrindiniais privalomais produktais bus aprūpinami.

Norinčius pademonstruoti savo sugebėjimus iš maisto produktų kurti meno kūrinius, kviečiame dalyvauti konkurse „Jaunasis talentas 2011“!

Konkurso taisykles ir registracijos formas rasite LRVVKA interneto puslapyje www.lrvvk.lt

Organizatorius: Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija
Daugiau informacijos tel. (8 5) 2723171, 8 674 51045, el. p. info@lrvvk.lt 


LRVVKA informacija