Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Jaukus pabėgimas dienos pietums

2017-04-17
Paskelbk savo straipsnį

Juk žinote, kad pailsėjęs, geros nuotaikos žmogus dirba su efektyviau ir su didesniu malonumu? Tokį, įkvepiantį, poilsį galima susiorganizuoti kasdien, dienos pietų metu „Užupio klasikoje“, kur - jauki vieta viename gražiausių sostinės miesto rajonų, a la carte meniu atspindintys dienos pietų pasirinkimai ir kokybiškas laikas dienos įkvėpimams.

Per pietus čia nesijausite, kad maistas pagamintas šimtams, nes net per pietus restoranėlyje jausitės jaukiai, niekas jūsų neskubins, o gal ir patys šiek tiek norėsite laiką pristabdyti.

Elegantiškame restoranėlyje dienos pietūs darbo dienomis nuo 11val.. Kiekvieną dieną vis nauji patiekalai, galima rinktis iš 5 variantų. Kainos draugiškos – sriuba ir karštasis patiekalas nuo 3,70 Eur iki 6,50 Eur.

Dienos pietums gali būti siūlomi tokie patiekalai: dienos sriuba (itališka daržovių) ir kepta sterko filė 6,50 Eur, sriuba ir jautiena grill 6,30 Eur, sriuba ir vištienos suktinukas 4,70 Eur, sriuba ir  grill daržovės su “Mocarela” sūriu 4,20 Eur, ar sriuba ir makaronai su lašiša 3,70 Eur. Tiesa, viskas gaminama tą pačią dieną iš to, kas šviežiai atvežama į restoranėlį!

Pietaukite neskubėdami, jaukioje, šiek tiek prabangioje aplinkoje, o pietums skirkite ne 15 minučių „bėgte“, bet bent jau pusvalandį - atsikvėpsite nuo darbų įtampos, pasiruošite sočiai, bet darbingai popietei, parengsite kūną ir dvasią naujiems iššūkiams.