Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Jaukios šventės restorane „La Pergola“ (Vilnius)

2010-04-25
Paskelbk savo straipsnį

Restorane „La Pergola“ , įsikūrusiame Sostinės senamiestyje (Ligoninės g. 7), svečius pasitinka išskirtinis dėmesys, ypatingas jaukumas bei itin gardūs patiekalai.

Restorane yra atskira banketinė salė – žiemos sodas su išėjimu i vaizdingą vidinį kiemelį, kurioje pobūvių metu gali būti aptarnauta iki 34 svečių, o į šventinį furšeta galėsite pakviesti iki 50 žmonių.

Savo šventės metu galite surengti lietuviškos virtuvės degustaciją bei paragauti moderniai paruoštu ir kitų šalių gurmanams labiau priimtinų tradicinių mūsų šalies patiekalų , tokiu kaip originalios bei gardžios rūgštynių sriubos su unguriu.

Kitas šventės variantas – „Menu Gourmet“, skirtas kiek kitokių patiekalų pasiilgusiems svečiams. Pasirinkti šį variantą vilioja keptos anties kepenėlės bei stirnienos kepsnys. Na o smaližiai gali paragauti tikrojo crème brulle.

Paskutinis, tačiau tikrai neprasčiausias valgiaraščio variantas – „Menu Mediterranee“ – kviečia paragauti daugies žuvies patiekalų – tai ir pankolių ir lašišos pyragas su krevetėmis, ypatingas tunų kepsnys su pomidorų rozmarino sugo ir artišokų šerdiniu.

Be to, Jūsų laukia ir atskiras furšetinis meniu, iš kurio galėsite pasirinkti įvairių vieno kąsnio užkandžių. Tiek pobūvių, tiek furšetų meniu visada yra derinamas su klientais, o virtuvės šefas stengiasi atsižvelgti i kiekvieną kliento pageidavimą.

Jūsų švente restorano personalas gali pasirūpinti nuo mažiausios vakaro idėjos iki tos idėjos įgyvendinimo, tai yra suorganizuoti vakaro muziką, pasirūpinti teminėmis dekoracijomis ar gėlėmis. Be to, restoranas yra įsikūręs viešbutyje „Grotthuss“, tad Jums tikrai nekils bėdų dėl svečių apgyvendinimo – viešbutyje svečių laukia net 20 puikiai įrengtų kambarių bei išskirtinis vestuvinis kambarys.

Svečių patogumui irengta 20 vietų parkavimo aikštelė.

Savo šventės rūpesčius patikėkite restorano „La Pergola“ kolektyvui!