Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Jaukios šventės restorane „Esse“ (Vilnius)

2014-12-02
Paskelbk savo straipsnį

Ieškote išskirtinės vietos pobūviui ar furšetui? Jūsų švente pasirūpins „Esse“ kolektyvas. Restoranas yra patogioje vietoje – pačiame centre, Gedimino pr.50, prie „Vagos“ knygyno.

Pobūviams labiau tinka jauki antroji salė, kurioje gali susėsti iki 50 svečių. Furšetą galima rengti visame restorane, todėl galimybės didesnės – jame gali dalyvauti iki 100 žmonių. Stilingas ir elegantiškas interjeras, už lango šviesomis pasipuošęs Gedimino prospektas – kas gali labiau tikti Jūsų šventei? Šventę galima paįvairinti gyvos muzikos koncertu.

Jūsų šventei - kulinariniai šedervai

Čia taip pat galite surengti teminį vakarėlį, pristatymus, seminarus ar konferencijas. „Esse“ meistrai pasirūpins kulinariniais šedevrais – valgius galėsite rinktis kaip iš pagrindinio meniu, taip ir iš specialiai Jūsų pobūviui parengto meniu pasiūlymo. „Esse“ specialistai visada patars ir suderins maistą bei gėrimus. Čia ypač didelis vynų pasirinkimas, kuriuos atrenka someljė, keliaujantis po visą pasaulį. Kai kurie vynai gavo aukščiausius Vyno instituto ekspertų įvertinimus.

„Esse“ siūlo kokybę už gerą kainą.

Užsakomieji degustaciniai renginiai>>