Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Jauki vietelė, įsikūrusi pačiame miesto centre (Biržai)

2009-12-09
Paskelbk savo straipsnį

Biržiečių ir miesto svečių maloniai laukia poilsio ir pramogų kompleksas įsikūręs miesto centre. Dienos metu lankytojų patogomui veikia kavinė, kurioje galima greitai, skaniai ir nebrangiai papietauti, o vakare niekur neskubant jaukiai praleisti vakarą restorane.

Pietums - tradiciniai lietuviški patiekalai

Pietums pasistiprinti kavinė pasiūlys tradicinių lietuviškų sriubų, karštųjų patiekalų, svarbiausia čia – kokybė ir prieinama kaina. Skubantiems maistą supakuos išsinešimui. Beje, įmonė karštą maistą gali pristatyti į pageidaujamą vietą pagal individualius užsakymus.

Vakarui - europietiška virtuvė...

Restorano valgiaraštyje rasite europietiškos virtuvės patiekalų: kreminė baravykų sriuba, salotų suktinukai su lašiša, lašišos „Karpačio“, kiaulienos išpjovos kepsnys, makaronai su vištiena ir padažu bei kitų, ne ką mažiau skalsių valgių. Atsigaivinti galėsite šviežiai spaustais daržovių ir vaisių kokteiliais.

Vakare užsukus restorano virėjas pasiūlys paragauti europietiškų bei Viduržemio regiono patiekalų. Silpnybę jaučiantiems Italijai patiks čia pat kepamos tikros itališkos picos, kvapni bei aromatinga kava, vynai ir be abejonės – šampanas, atkeliavęs tiesiai iš saulėtos Italijos...

Erdvės Jūsų šventei

Restorano erdvės Jūsų šventei - nuostabi vieta. Čia ištisus metus galima švęsti jubiliejus, kolektyvo šventes, vestuves, krikštynas ar kitas. Restorane įrengtos dvi salės : pagrindinė - (iki 30 vietų) bei pobūvių, konferencijų (iki 30-40 svečių). Gardūs patiekalai, moderni aplinka ir puikus aptarnavimas – viskas Jūsų patogumui.

Greitu laiku bus atidarytas ir viešbutis, kuriame galės apsigyventi iki 48 žmonių.

Daugiau apie restoraną>>

Raminta Skripkaitė
Nuotraukos: E. Kazlausko įmonės
Meniu.lt informacija