Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Jauki prabanga svarbiausioms šventėms (Trakai)

2012-02-11
Paskelbk savo straipsnį

„Trakų Galvė“ tai ne tik restoranas, tai verslo ir laisvalaikio centras, kuriame pagal savo poreikį galite pasirinkti labiausiai Jums tinkančias erdves ir paslaugas, organizuojant šeimos bei verslo šventes, koncertus ir kitus renginius.
„Trakų Galvės“ personalas, tai ilgametę patirtį turintys įvairių renginių organizavimo specialistai padėsiantys organizuoti: įmonės renginius, asmeninės šventes, koncertus, nedideles šventes.

Renginiui galite pasirinkti šias erdves:
-    Restoranas;
-    Didžioji salė;
-    Raudonoji salė.

Restoranas


Šventės metu galėsite mėgautis nuostabiais ežero vaizdais pro restorano langus bei dar puikesne panorama nuo restorano terasos. Restorano salė pritaikyta pobūviams, muzikos vakarams ir įvairioms šeimos šventėms, kurių metu gali švęsti 60-80 žmonių banketo stiliumi, iki 200 žmonių – furšeto metu.

Profesionali virėjų komanda pasiūlys Jūsų pageidavimus ir skonį atitinkančius šventinius patiekalus. Paslaugus ir dėmesingas aptarnaujantis personalas pasirūpins, kad Jūsų šventė būtų išskirtinė.

Konferencijos, banketai

Konferencijoms, banketams, furšetams bei šeimos šventėms puikiai pritaikytos didžioji ir raudonoji salės. Čia konferencijų įranga: belaidis internetas, multimedia, garso ir vaizdo įranga, rašymo lenta. Didžiojoje salėje telpa iki 160 žmonių konferencijų metu, iki 140 žmonių banketų metu ir iki 200 furšetų metu.
Raudonoji salė skirta mokymams, pasitarimams, diskusijų klubams. Populiari organizuojant iki 30 asmenų banketus, furšetus.

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės:

El.paštas: info@trakugalves.lt
Mob. tel.: +370 61049900