Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Italų šefo operos: lėkštėje ir restorano salėje

2017-03-29
Paskelbk savo straipsnį

Žinote, kaip madinga ir smagu, kai pats virtuvės šefas vaikšto po salę, tarp staliukų, betarpiškai bendraudamas su restorano svečiais? Tuomet įsivaizduokite kokiomis emocijomis užkraunama atmosfera, kuomet virtuvės šefas restorane dainuoja savo mėgstamų operečių kūrinius arba senus itališkus šlagerius. Geros emocijos įkrauna ne tik atmosferą, bet ir maistą: Originalus itališkas maistas, geras vynas ir... opera - restorane „Maurizio's italian food“?

Restorano „arkliukas“, žinoma - picos: plonapadės, traškios ir skaniai apskrudusios, tokios pačios, kaip ir Italijoje. Be abejo, italų virtuvės gerbėjai čia ras ir kitus charakteringiausius Italijos patiekalus. Meniu nedidelis, tad visi patiekalai, net picų tešla, restorane ruošiama šviežiai, kiekvieną dieną arba tik pateikus kliento užsakymą, kaip tai įprasta pietuose. Italų šefas iš gimtinės atsivežė ne tik autentiškus receptus, bet ir požiūrį į produktus, kurie visada turi būti šviežutėliai. Nemaža dalis produktų atkeliauja tiesiai iš Italijos.   

Restorano-picerijos interjeras ir aplinka neįpareigojanti, tačiau jauki ir praturtinta itališkais akcentais.

Pobūviai:
Dėl smagios, pietietiškos atmosferos, puikios lokacijos, paprasto ir skanaus maisto,  „Maurizio's italian food“ puiki vieta nedideliems pobūviams. Restorane dvi nedidelės salės, kuriose susėsti patogiausia bus 20-čiai asmenų, o furšete tilps ir 50. Esant konkretiems klientų poreikiams, dėl renginio apipavidalinimo, muzikos ir kt. iš anksto susitarus. restorano komanda gali pasirūpinti visais pageidavimais.