Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Išskirtinė vieta pobūviams Trakuose - „Galvės“ restoranas (Trakai)

2011-05-12
Paskelbk savo straipsnį

Vaizdingoje Trakų vietoje, Karaimų gatvėje, tarp dviejų ežerų stūksantis verslo ir laisvalaikio centras „Trakų Galvė“ priskelia kaip Feniksas iš pelenų. Verslo ir laisvalaikio centras įsikūręs istorinėje vietoje prie buvusios centrinės miesto aikštės. Atsinaujinęs, prabanga ir klasika dvelkiantis, kadaise Trakus garsinęs restoranas „Galvė“ duris plačiai atveria planuojantiems šventes...

Įspūdingos erdvės šventėms
Ieškančius išskirtinės vietos šventei ar vakarėliui „Trakų Galvė“ turėtų sužavėti didingumu, prabanga ir klasika alsuojančia pagrindine dviejų aukštų koncertų ir restorano „Galvė“ sale, kuri talpina nuo 80 iki 200 svečių. Panoraminiai langai, įspūdingi šviestuvai, fortepijonas ir daug erdvės fantazijai...Šiltomis ir saulėtomis dienomis šventę iki 60 žmonių galima surengti lauko terasoje ar restorano balkone. Tuo tarpu mėgstantiems pirties pramogas gali rinktis privačią ir jaukią erdvę šventei iki 80 žm. Ir tai dar ne viskas, ką gali pasiūlyti „Trakų Galvė“.