Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Įspūdingoms šventėms ir jaukiam laiko praleidimui - „Belmontas“ (Vilnius)

2009-10-21
Paskelbk savo straipsnį

Unikali gamta, istorinė aplinka, burnoje tirpstantys patiekalai, čia pat subrandintas gyvas alus, gausybė pramogų laukia „Belmonte“. Įspūdingame prancūziškojo malūno komplekse įkurtas „Belmonto“ pramogų ir poilsio centras, kurį sudaro pastatuose įkurtos įvairios paskirties salės.

Didžioji dalis salių - universalios paskirties. Jų planas ir įranga leidžia rengti uždarus pobūvius, įmonių ar šeimynines šventes, organizuoti seminarus ir konferencijas. Vykstant didesniems renginiams galima sujungti keletą salių. Atėjus rudeniui „Belmontas“ savo svečius kviečia mėgautis ant atviros ugnies gamintais kepsniais, autentiškais lietuviškos virtuvės valgiais bei kitais gardžiais ir sočiais patiekalais, kurių čia rasite platų asortimentą.

Ištrūkę iš nesustojančio didmiesčio ritmo čia galėsite atsipūsti, ramiai ir maloniai praleisti laiką. Jaukiame salių interjere, pagyvintame etnografiniais bei antikvariniais eksponatais ir baldais akis į ką paganyti tikrai bus. Lankytojai poilsio ir pramogų komplekse gali ne tik pavalgyti, bet ir susipažinti su autentiškomis detalėmis – nuo medžioklės trofėjų ir liaudies buities rakandų iki antikvarinių taikomosios dailės dirbinių bei autorinių meno kūrinių. Prancūziškojo malūno komplekso atgaivinimo idėja buvo pagrįsta didžiule pagarba mūsų istorijos reliktams ir nuostabiam Vilniaus apylinkių kraštovaizdžiui. Viso „Belmonto“ pramogų ir poilsio centre yra 7 įvairios paskirties ir dydžio salės (nuo 50 iki 250 vietų), jose gali tilpti iki 1200 lankytojų.

Ieškantiems aktyvesnių pramogų, „Belmonto“ centras organizuoja įvairias šventes (ir lauke, ir patalpose), koncertus, žaidimus, vaidinimus, muges, vakarones ar diskotekas. Kartu su Pavilnių ir Verkių regioninių parkų administracija organizuojamos pažintinės kelionės po Vilniaus apylinkes ir įvairios etnografinės šventės.

Kruopščiai sutvarkytoje pramogų ir poilsio teritorijoje vienu metu gali ilsėtis, valgyti ar pramogauti iki 1500 lankytojų. „Belmontą“ itin pamėgę jaunavedžiai. Tai išties nepakartojamo grožio vieta: čia atvykę išvysite vieną didžiausių Lietuvoje vandens ratą, centrinėje komplekso dalyje įrengtą didžiulį tvenkinį su pusiasaliu, dirbtinį krioklį. Savo ištvermę galėsite išbandyti eidami ilgu (apie 1 kilometro), sudėtingu pėsčiųjų taku, ar šiaip pasigerėti išpuoselėta aplinka. Laikas, praleistas čia virsta nepamirštamomis akimirkomis...

Daugiau apie poilsio ir pramogų centrą>>

Raminta Skripkaitė
Nuotraukos: „Belmonto“
Meniu.lt informacija