Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Irmanto sriubos“ kviečia į muzikos ir vyno vakarus (Vilnius)

2009-08-03
Paskelbk savo straipsnį
„ Gedimino 9“ esantis sriubų restoranas „Irmanto sriubos“ siūlo linksmai praleisti vasarą – kiekvieną vakarą lauko kavinėje, nuo 19 valandos groja vis kitas DJ'us – vyksta „Opus 3“ vakarai. Tuo tarpu rugpjūčio 5 dieną startuos vyno vakarai – lietuviai rinks mėgstamiausią vyno šalį.

Į naujienų sūkurį įsisukęs Linas Jablonskas, vienas iš restorano savininkų, rado laisva minutę nuo darbų: „Iš tikrųjų „Opus 3“ vakarai pritraukia nemažai publikos – susirenka daug jaunimo bei užsieniečių, kuriems patinka tą vakarą skambanti muzika. Savaitgaliais skamba ramesnė muzika, todėl pas mus dažnai lankosi šeimos su vaikais. Taip pat svečiams siūlome ragauti grilio patiekalų – jų receptūrą kūriau pats. Žuvį, mėsą bei paukštieną marinuojame su žolelėmis, prieskonių mišiniais, kuriuos irgi maišome vietoje. Dažnai užsukame į turgelį, perkame šviežias žoleles, todėl receptūros originalios, o patiekalai kvapnūs. Prie grilio patiekalų siūloma rinktis vieną iš trijų padažų – pikantišką, česnakinį arba aštrų. Šašlyko kainos tikrai patrauklios, pavyzdžiui 200 g avienos šašlyko porcija kainuoja tik 20 Lt – kitur tokių kainų nerasite. “ - pasakoja Linas.

Kitas restorano bendrasavininkas atskleidė, kad jau šį trečiadienį pirmą kartą lauko kavinėje bus surengtas vyno vakaras: „Svečiai galės rinktis iš trijų šalių vynų: Prancūzijos, Italijos bei Ispanijos. Siūlysime ragauti 2-3 skirtingų kiekvienos šalies vynų. Vakarą ves profesionalus vyno ekspertas, kuris ne tik papasakos apie gėrimus, tačiau ir asmeniškai bendraus su svečiais, atsakys į klausimus. Visų vynų kaina bus vienoda – taurė kainuos tik 7 Lt, tuo tarpu butelio – bus dar patrauklesnė. Norime, jog žmonės rinktųsi vyną ne pagal kainą, tačiau pagal skonį. Prie vynų žinoma svečiai galės skanauti užkandžių: itališkų, ispaniškų bei prancūziškų sūrių, o taip pat grilio patiekalų. Vakaro metu tikrinsime lietuvių žinias apie vyną – reikės atspėti vynuogės rūšį, o pirmasis teisingai atsakęs žmogus dovanų gaus vyno butelį. Vyks ir kitos pramogos, todėl nuobodžiauti tikrai neteks. Kviečiame apsilankyti visus vyno mėgėjus, o taip pat tuos, kurie nori daugiau sužinoti apie šį gėrimą arba tiesiog gerai praleisti laiką. Šią gražią tradiciją tikimės tęsti ir toliau – vyno vakarus organizuosime kiekvieną trečiadienį, kol bus palankūs orai.“ - komentavo Tadas Mažeikis.

Prisėdus lauko kavinėje galima paskanauti ne tik grilio patiekalų, tačiau ir sriubų, salotų, sumuštinių, prie vyno bei alaus siūlomi įvairūs užkandžiai. Jauni bei sumanymų nestokojantys verslininkai kviečia visus įvertinti pagal specialų receptą ruošiamus grilio patiekalus bei apsilankyti renginiuose.

Daugiau apie „Irmanto sriubas“>>