Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Ir žiemą galima ilsėtis aktyviai

2012-01-31
Paskelbk savo straipsnį
Vieta, vieta ir dar kartą vieta

Tinkama vieta - vienas iš pagrindinių kriterijų smagiam tiek romantiškam dviejų žmonių, tiek didelės kompanijos pramogų savaitgaliui. Giedras žiemos dienas smagiausia leisti gamtoje, tarp apsnigtų miškų ir šalia užšalusio ežero, kaip įmanoma toliau nuo miesto šurmulio. Pasiruoškite ir blogo oro galimybei, kad turėtumėte, kur prisiglausti, sušilti ar skaniai užkasti.

Aktyvios pramogos

Žinoma žiemą itin malonu tinginiauti lovoje su vaizdu į apsnigtus miškus ar ežerą, tačiau taip pat malonu ir aktyviai leisti laiką gamtoje. Kaip sakoma, nėra netinkamo oro, yra tik netinkama apranga.

Atpalaiduojantys vakarai

Po aktyvių dienos pramogų ir šaltuko už lango idealiausia žiemos vakaro programa – pirtis. Žiema taip pat pats geriausias laikas išbandyti karštą kubilą, kuriuo galite mėgautis lauke net sningant sniegui. Geros emocijos garantuotos.

Organizuotumas

Jei patys neturite sodybos atokiai nuo miesto, patikėkite savo savaitgalį poilsio ir pramogų ekspertams, kurie pasirūpins, kad Jūsų savaitgalis ar šventinė proga praeitų be rūpesčių.

TonnyResort poilsio ir pramogų parkas Anupriškės – ištisus metus

TonyResort parke įsikūrusiame toli nuo miesto triukšmo, netoli Trakų, aktyviai pailsėti gali tiek šeimos, tiek pavieniai asmenys, tiek įvairių įmonių darbuotojai korporatyvinių renginių metu. Čia ir nuotykių parkas, ir apgyvendinimo paslaugos, ir galimybė pažvejoti ir žinoma pirtys ir kubilas ant ežero kranto.

TonyResort veikia ištisus metus, todėl ir žiemą čia galima praleisti aktyvų laisvalaikį.

Jodinėjimas žirgais

TonyResort siūlo itin įdomią ir turiningą pramogą visai šeimai – jodinėjimą žirgais ir poniais. Tai puikus būdas atsipalaiduoti ir susidraugauti su vienais artimiausių žmogaus draugų – arkliais. Ant žirgo per valandą apjosite visą TonyResort 17 hektarų ploto parką ir galėsite pasigrožėti nuostabia gamta.
Jodinėjimas žirgais TonyResort aktyvaus poilsio parke vykdomas kasdien, tačiau būtina išankstinė rezervacija.

Apgyvendinimas Pobūvių namuose
Pobūvių namo antrame aukšte esančiuose pobūvių namuose įrengta po 10 dviviečių kambarių: 7 kambariai su atskiromis viengulėmis lovomis, 3 kambariai su dvigulėmis lovomis. Kambariai yra su visais patogumais – tualetu, dušu, plaukų džiovintuvu, telefonu, bevieliu internetu. Vaizdas pro langą – į mišką. Šiuo metu lankytojai apgyvendinami dviejuose pobūvių namuose – Kalno ir Miško. Šalia kiekvieno pobūvių namo yra lauko kubilas ir pirtis, taip pat galima išsinuomoti kepsninę. Automobiliai gali būti statomi šalia pobūvių namų.

Apgyvendinimas poilsio namelyje
Dviejų aukštų namelyje yra po 2 dviviečius kambarius su dvigulėmis lovomis, vaizdu į ežerą ir pušyną. Kiekvienas namelis turi savo terasą, kurioje lankytojai gali gėrėtis gamta ir pramogauti. Šalia namelio galima pasistatyti  išsinuomotą kepsninę (kepsninės nuoma ir malkų kaina į namelio nuomos kainą neįskaičiuotos). Maitinimo paslaugos teikiamos TonyResort restorane. Kambariuose yra visi patogumai – tualetas, dušas, televizorius, telefonas, plaukų džiovintuvas, bevielis internetas. Automobiliai statomi toliau nuo namelių arba bendroje aikštelėje.

TonyResort Restoranas
TonyResort poilsio ir pramogų parke duris atvėrė prabangus (bet nebrangus) restoranas. TonyResort restorano virtuvė – ant grotelių kepti patiekalai (grill house) – vištienos, jautienos, kiaulienos ir žvėrienos kepsniai, vėrinukai, folijoje kepta šviežia žuvis (upėtakiai pagaunami iš TonyResort parke esančio upėtakių tvenkinio). Restorane galima užsisakyti ir prabangių vynų bei tauriųjų gėrimų, taip pat ir originalaus lietuviško alaus.

TonyResort restoranas įsikūręs per 2 aukštus ant kalvos su vaizdu į Gilušio ežerą. Pirmame aukšte vienu metu gali lankytis 70 žmonių. Antrame aukšte įsikūręs lounge baras su minkštasuoliais ir foteliais, bei dviem dideliais ekranais gali talpinti 30 žmonių. Lauko terasoje stebėti, kaip kepami patiekalai atviroje virtuvėje gali apie 100 žmonių. Iš viso restoranas vienu metu gali aptarnauti 200 svečių.

Pirčių (saunos) nuoma
Lietuviai nuo senų senovės garsėja pirties tradicijomis, tad būtų keista, jei TonyResort savo lankytojams negalėtų pasiūlyti pasikaitinti pirtyje. TonyResort siūlo pirties bei saunos nuomą. Taip pat turime ir lauko kubilą, kuriame yra šildomas vanduo. Pirtis ir kubilas yra nuomojami ištisus metus bet kokiu oru, bet kuriuo metų laiku. Pirtis pastatyta ant Gilušio ežero kranto, vos pora metrų iki vandens.

Paprasta malkomis kūrenama pirtis yra šalia ežero. Pobūvių salėse yra įrengtos saunos.

Daugiau informacijos: http://www.tonyresort.lt/