Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Ipek trade“ - norintiems būti įdomiems ir dirbti su kokybišku produktu

2013-10-21
Paskelbk savo straipsnį

Kokybės politika ir produktai

Įmonės specialistai atsirenka tik kokybiškas prekes ir žaliavas, kadangi su pastarosiomis yra įdomu ir perspektyvu dirbti, o klientai ir užsakovai po truputį vėl sugrįžtą prie kokybiškesnių žaliavų, kurių reikalauja galutinis vartotojas. „Ipek trade“  produktai bei veikla orientuota į kokybę, todėl tiekėjai pasirenkami pagal įmonės kokybės standartus. Didžioji dalis produkcijos atkeliauja iš Didžiosios Britanijos. Kokybė ir skonis – yra pagrindiniai produktų atrankos kriterijai, todėl siūlomi maisto produktai yra be GMO, be pavojingų cheminių medžiagų ir priedų, o arbatų mišiniai praturtinti tik natūraliais priedais. „Ipek trade“ sirupai, lyginant su kitų tiekėjų siūlomais, turi žymiai daugiau natūralių sudėtinių dalių (proporcija yra gerokai pranašesnė). Netgi įmonės platinami bulvių traškučiai yra rankų darbo, o gamyboje naudojami natūralūs prieskoniai.

Panorama

Ypatinga kokybe, lyginant su kitais rinkoje esančiais produktais, pasižymi ir visos, įmonės asortimente esančios, maisto pakuotės. „Ipek trade“  atstovauja pasaulyje puikiai žinomus prekių ženklus: Solo Cup Europe, Rap Uk, Colpack, kurių produkcija naudojasi ir žymieji Starbucks ar Subway.
Specifinių pakuotės ar vienkartinių indų sprendimų įmonės specialistai nevengia ieškoti ir Kinijoje, keldami šios šalies gamintojams ypatingai griežtus kokybės reikalavimus.
Kai kurie įmonės produktai nenusileidžia kaina konkurentams, kadangi gaminių kokybiniai parametrai, o dažnai ir dizaino sprendimai, gerokai juos lenkia.

Tiekimas ir paslaugos

UAB „Ipek trade“ kontroliuoja ir vykdo visą procesą: nuo produktų atsirinkimo, atgabenimo ir sandėliavimo Lietuvoje, iki prekybos bei pristatymo į bet kurį Lietuvos tašką. Jeigu www.inocup.lt neradote Jūsų pageidavimus atitinkančio gaminio – susisiekite su įmonės atstovais el. paštu arba telefonu, ir patikrinkite įmonės vadovų deklaruojamą poziciją „Mes galime pasiūlyti absoliučiai viską iš maisto pakuočių srities“.
„Ipek trade“ pasirūpina ir klientų įvaizdine reklama, pvz. puodeliai gali būti pateikti su kliento logotipu.

Visi užsakymai įvykdomi per 1-2 darbo dienas. Naujiems klientams įmonė gali atsiųsti nemokamus pavyzdžius, kad išsibandyti, išsitestuoti produktų kokybę.

Įmonė visada ieško kažko naujo savo klientams, dalyvauja parodose, nevengia inovatyvių sprendimų ir gaminių, kad galėtų nustebinti savo užsakovų klientus (vartotojus).

Panorama2

Apmokymai


Įmonė savo atstovaujamus maisto produktus ir gėrimus, jų paruošimo niuansus, dozavimą, receptūras ir pan. pristato „gyvai“ vykdami pas klientus. Kavinėje „Coffe hill“, kuri yra įmonės reprezentacinis ir mokomasis taškas, profesionalūs baristos padeda ištestuoti visą produkciją, čia pat galima ir išsibandyti bei išragauti visus produktus.

Kavinėje „Coffe hill“ įmonė išsibando naujus produktus, siekdama įsitikinti, jog produktas bus paklausus, o taip pat susirenkami atsiliepimai ir klientų vertinimai, kurie padeda įvertinti, kaip reaguos jau klientų pirkėjai (vartotojai).

Panorama1