Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Ilsėkitės lyg kino filme

2017-06-06
Paskelbk savo straipsnį

Kiek kartų žiūrėjote romantišką filmą, kurio herojai prisėda jaukiai vakarienei kavinukėje, kurios terasoje jaučiamas ranka pasiekiamos jūros ošimas, ir norėjote atsidurti jų vietoje? Pasirodo tai lengviau, nei galite įsivaizduoti, ir nebūtina vykti į egzotiškas šalis, toks restoranas įsikūręs čia pat, Klaipėdoje. „Tako baras“ – tai vieta, nuo kurios galite pradėti arba skaniai užbaigti kelionę po romantiškos vakarienės, nes pėstute, vos per porą minučių, nueisite iki uosto vartų palydėti saulės ar  į jūrą išplaukiančius ir į uostą grįžtančius laivus,.

“Tako baras” įsikūręs pajūryje, pušyno apsuptyje, vos už 200 metrų nuo smėlėto Baltijos paplūdimio. Dviejų aukštų Tako baro pastate galėsite jaukiai pavalgyti kavinėje, palydėję saulę pernakvoti motelyje, arba net švęsti gražiausias savo gyvenimo šventes šiuolaikiškai įrengtoje banketinėje salėje. Tako baras ne tik romantiška vieta, bet ir puikiai pasirengusi kavinė bet kokioms aplinkybėms: gurmaniškiems ir išrankiems svečiams, tėveliams su vaikais ir vaikams (maitinimo kėdutės ir vaikų užimtumui skirtos priemonės: supynės, šokliukai), jaunimui, mėgstančiam erdvią įstiklintą terasą su naujais baldais ir lauko šildymu, pajūrio bei užsienio svečiams, pobūviams.

 „Pati asmeniškai atsirenku visus produktų tiekėjus, stengdamasi naudoti kuo daugiau vietinių ir sezoninių žaliavų. Klientai dažniausiai giria šviežios žuvies patiekalus, o ankstyvą pavasarį ryškiausiai sezoniškumą atspindi šviežutėlės, kvapnios stintos“ – pasakoja virtuvės šefė Virginija Giniotienė.

Meniu kavinėje atnaujinamas nuolatos, ką pavalgyti čia ras ir vegetarai, bei veganai, kuriems įspėjus apie savo poreikius ir pageidavimus, virtuvė paruoš specialius patiekalus.

Greitu metu „Tako baras“ žada intriguojančią staigmeną – čia bus galima paragauti gaiviųjų kokteilių (nealkoholinių ir su alkoholiu) iš didžiagabaričių taurių. Kaip tai atrodys ir kokie konkrečiai kokteiliai – Jums teks patikrinti patiems!