Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Ieškote aukščiausios kokybės arbatos?

2017-02-01
Paskelbk savo straipsnį

Ronnefeldt arbata, pripažinta ir vertinama visame pasaulyje dėl itin aukštų gamybos standartų, puikios kokybės ir estetiško bei patogaus pateikimo/serviravimo. Nepažeisti arbatos lapeliai atrenkami rankiniu būdu, eliminuojant arbatos „šiukšles“.
Ronnefeldt arbata pateikiama pasaulinio lygio viešbučių ir restoranų tinkluose: „Kempinski“ ir „Hilton“, o Lietuvoje ją savo svečiams siūlo geriausi viešbučiai ir restoranai: „Stikliai“, „Kempinski“, „Vilnius Grand Resort“, „Naručio viešbutis“, „Novotel“, „Radisson SAS“, „Boff“, „Apvalaus stalo klubas“, „Margis“. Norite, kad ir Jūsų pavadinimas atsidurtų tarp geriausiųjų Lietuvoje? Pasirūpinkite aukščiausios kokybės produktais ir Jūs.

Ronnefeldt asortimente rasite:

  • Į filtrus nesupakuotus arbatos lapelius (juodosios ir žaliosios arbatos lapeliai, taip pat į maišelius nesupakuoti žolelių ir vaisių mišiniai.)
  • Arbatą supakuotą specialiai arbatinukui skirtomis porcijomis, natūralaus pluošto maišeliuose (Arbata „Tea-Caddy®“ yra plačiai pripažintas sumanus „Ronnefeldt“ išradimas).
  • Arbatos lapelius supakuotus puodelio porcijai, maišeliuose pagamintuose iš natūralaus ekologiško pluošto.
  • Visa reikalinga įranga ir atributika arbatos pateikimui: įvairių rūšių arbatos – palaidų lapelių arba supakuotos į maišelius, vandens kaitinimo sistemos, porceliano indai ir įvairių rūšių saldikliai – viskas puikiai pritaikyta ypatingoms arbatos ceremonijoms skirtos smulkmenos: Ronnefeldt.lt