Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Į restoraną „Senieji rūsiai“ atvyksta Božole!

2013-11-06
Paskelbk savo straipsnį


“Beaujolais Nouveau” gaminamas iš Gemay veislės vynuogių, kurios Prancūzijos regione Božole sodinamos jau nuo XIV a.  Jaunasis vynas, kurio taip laukia prancūzai ir šio vyno mėgėjai iš viso pasaulio, pradedamas ragauti trečiąjį lapkričio ketvirtadienį. Pirmą kartą kviesime paskanauti ir baltojo “Božole” vyno Skvn GD Macon-Villages white.

Taigi, kviečiame degustuoti šiuos išskirtinius vynus mūsų restorane, kartu su MV vyno ekspertu, kuris pasidalins šio vyno ragavimo paslaptimis.

Vakaro metu pietietišką Prancūzijos nuotaiką padės sukurti profesionalūs akordeonistai Tautvydas Jurkša ir Audrius Daučianskas. Skambės gerai žinomos prancūziškos miuzetės, jazz, tango melodijos.

Taip pat kviesime paskanauti išskirtinių specialiai šam vakarui sukurtų patiekalų, kurie puikiai dera ragaujant jauną vyną!
Kviečiame prisijungti ir božole šventę švęsti kartu su visu pasauliu!

Renginio kaina – 75 Lt. Į kainą įskaičiuota: dviejų “Božole” vyno rūšių degustacija, trijų patiekalų vakarienė bei koncertinė programa.

Informacija, staliukų rezervacija tel.: 8 601 02525
Restoranas „Senieji rūsiai“
Vilniaus g. 34, Kaunas

Valgiaraštis>>

Menu>>

Mеню>>