Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Humoristinių piešinių ir karikatūrų konkursas „Vynas ir kava“

2013-01-10
Paskelbk savo straipsnį

Vynas ir kava yra ne tik malonaus laiko praleidimo palydovai, gurmaniško gyvenimo atributai ar bendravimo tarpininkai. Neprotingai vartojami jie tampa žalingais bei žmogaus sveikatai kenkiančiais produktais. Konkurso organizatoriai kviečia karikatūristus ir visuomenę linksmai bei nuotaikingai apžvelgti vyno ir kavos vartojimo Lietuvoje tendencijas, su humoru pažvelgti į vyno ir kavos gėrimo kultūrą ir tradicijas, su jose įsišaknijusiomis žmonių silpnybėmis ir ydomis, iš kurių smagu draugiškai pasišaipyti.

Konkursas nepretenduoja išspręsti opių visuomenės problemų – girtuokliavimo, dykaduoniavimo, snobizmo, tuščiagarbiškumo, elitizmo, nesaikingumo, vartojimo kulto. Tačiau konkurso organizatoriai tikisi, kad jis padės bent šiek tiek susimąstyti, paskatins pasidomėti vyno ir kavos  produktais – kas yra verta ir naudinga, o ko reikėtų vengti. Konkurso organizatoriai tikisi, kad su šypsena veide geriau pažinsime ir patys save.

Konkurse gali dalyvauti kiekvienas norintysis, nepriklausomai nuo amžiaus, svorio kategorijos, religinių įsitikinimų, lyties, rasės ar odos spalvos, kalbos ar šalies. Tikimasi sulaukti ir neprofesionalių dailininkų, turinčių humoro jausmą ir norinčių juo pasidalinti, darbų.

Konkursas tęsis iki šių metų gegužės mėn. vidurio. Autorių darbus bus galima vertinti balsuojant už juos Lietuvos karikatūrų portale. Adresas internete: www.caricatura.lt/wine-coffee

Visi Lietuvos žmonės kviečiami prisijungti prie akcijos ir aktyviai dalyvauti renkant labiausiai patikusius humoristinius piešinius, karikatūras. Linksmiausi ir taikliausi žiūrovų komentarai bei nuomonės taip pat sulauks organizatorių dėmesio. Jų lauks organizatorių paruošti siurprizai.
Dvidešimt geriausių karikatūrų numatoma eksponuoti tarptautinėje vyno parodoje „Vyno dienos“, kuri vyks 2013 m. gegužės mėn. 24–25 d. Vilniuje, Šiuolaikinio meno centre. Parodos autoriams bus įteiktos atminimo dovanėlės, prizai.

Daugiau informacijos:

Rasa Starkus
„Vyno klubas“
Stumbrų g. 15, LT-08101, Vilnius; mob. tel.: +37065511185;  el. paštas: rasa@vynoklubas.lt

Šarūnas  Jakštas
Lietuvos karikatūrų portalas “caricatura.lt”
Mob. tel.: + 3706 118 2787; el. paštas: info@caricatura.lt