Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Honkonge vyks maisto ir vyno festivalis

2010-10-15
Paskelbk savo straipsnį
2010 metais Honkonge – festivalių metai, kai organizuojama begalė renginių. Vienas iš jų spalio 28-31 dienomis vyksiantis maisto ir vyno festivalis (Wine & Dine festival). Ši šventė kasmetinė, tačiau atsižvelgiant į Festivalių metus ir tai, kad Honkongas yra Azijos kulinarijos sostinė, festivalis išsitęs – vyks ne vieną, o net keturias dienas.

Daugiau nei 7 milijonus gyventojų skaičiuojančiame mieste šiemet renginio plotas išsiplėtė. Maisto ir vyno festivalio svečiams bus pristatyta 50 procentų daugiau vynų nei praeitais metais. Lankytojams bus pasiūlytas platus vynų pasirinkimas iš 16 pasaulio šalių bei daugiau nei 100 europietiškos ir nacionalinės virtuvės patiekalų. Beje, kai kuriuos patiekalus gamins virtuvės šefai, gavę Michelino įvertinimus.

Šių metų pramoginė programa taip pat bus įvairesnė nei pernai – lankytojus savo pasirodymais linksmins vietiniai ir užsienio dainininkai. Pats svarbiausias dalykas – šis festivalis tik Maisto ir vyno mėnesio preliudija, kuris prasidės iš karto po jo, pirmosiomis lapkričio dienomis.

Festivalio metu Honkongo restoranai ir viešbučiai vilios lankytojus įmantriais patiekalais už patrauklią kainą ir kitais pasiūlymais, taip pat vyks įvairios degustacijos.

Elena Germanovič
Nuotraukos: inmagine.com
MENIU.LT informacija

2010 10 15