Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Harmoningas požiūris į maisto kokybę, estetiką ir sveikatą

2017-04-05
Paskelbk savo straipsnį

Net keista, kaip dažnai atostogų metu rūpinamės geriausia nakvynės vieta, maloniausiomis SPA procedūromis, lepiname savo kūną ir sielą, tačiau visai pamirštame sveiką, kokybišką ir estetiškai skanų maistą. Birštono miškų apsuptyje įsikūrusio komplekso „Royal SPA Residence“ restorane vyrauja ramybė ir jaukumas. Čia labiausiai vertinama kokybė, maisto estetika (kai kurie patiekalai atrodo kaip meno kūriniai), skonis ir aptarnavimas.

Iš harmoningai sukurto restorano meniu, kiekvienas svečias išsirinks sau tinkamą patiekalą. Kiekvienas iš restorano virtuvės iškeliaujantis patiekalas - dėmesingo darbo ir kūrybos rezultatas, o pradėti gurmanišką pažintį galima nuo tokių patiekalų, kaip: rausvojo tuno tartaro, rankų darbo makaronų „Pappardelle“ su jūros gėrybėmis, antienos, su bruknių ir graikiškų riešutų padažu ar oto su moliūgų sėklų plutele, patiekiamo su daržovių gratinu.

Patiekalams, padažams ruošti naudojami tik natūralūs ingredientai ir prieskoniai. Ryškiausią skonį čia kuria gryni ir kokybiški produktai, tuomet jokie sintetiniai priedai bei skonio stiprikliai nereikalingi.

Sveikas maistas čia ne tik madingas šūkis – meniu platų patiekalų pasirinkimą ras ne tik vegetarai ir veganai, bet ir žaliavalgystę propaguojantys, gyvo maisto šalininkai.

A la carte meniu atnaujinamas kas pusmetį, o kas savaitę nauji sezoniniai šefo pasiūlymai. Naujiems atradimams restorano komandą įkvepia svečiai ir jų geri atsiliepimai, tad ir Jūs, savo balsu, galite prisidėti prie naujo meniu kūrimo!

Reikliems gero maisto ir gėrimų mėgėjams vynai parenkami pagal patiekalus. Vyno kortoje, be kruopščiai atrinktų pasaulio vynų - ir lietuviškas Gintaro Sino uogų vynas, kurio įvairovė bei skonis sužavi kiekvieną.

Harmonija kuriama ne tik lėkštėse, keturių žvaigždučių viešbučio interjeras – elegantiškas ir šviesus, o pro panoraminius langus atsiveriantys vaizdai į Sebastiano Kneipo sodą, kviečia pajusti harmoniją tarp gero maisto, jaukios aplinkos ir gamtos.