Gwyneth Paltrow išleis kulinarinę knygą (įžymybės)

Gwyneth Paltrow išleis kulinarinę knygą (įžymybės)

Holivudo aktorė Gwyneth Paltrow planuoja tapti rašytoja. 2010 metais ji ketina išleisti kulinarinę knygą. Aktorė pasirašė sutartį su leidybos kompanija „Janklow & Nesbit“, kuri įsipareigoja išleisti aktorės šeimos receptų rinkinius.

Anksčiau moteris žavėjosi vegetarinėmis dietomis. Naujajame kūrinyje, pavadintame „Tėvo dukra“ („My Father's Daughter“), bus pasakojama apie tradicinio maisto gamybą. Aktorė tvirtina, jog besilaukdama nustojo laikytis griežtų dietų. Šiandien ji maitinasi pagal sezoną, kartais pasilepina puodeliu kavos ar taure vyno.

„Knygoje išskirtinis dėmesys bus skiriamas šeimos pietums, juk maisto gaminimas – meilės išraiška savo šeimai“, – teigia 36 metų Holivudo žvaigždė. Beje, su kulinarija ji susipažino ne tik gamindama namuose. 2008 metais Paltrow nusifilmavo laidų cikle su virtuvės šefu Mario Batali. Jiedu keliavo po skirtingas šalis ir ragavo vietinius patiekalus.

„Labai svarbu, kad visa šeima susirinktų prie vieno stalo, o ne užkandžiautų atskirai“, – pasakoja Gwyneth. Knyga bus dedikuota aktorės tėvui, mirusiam nuo vėžio 2002-aisiais. Pasak aktorės, būtent jis išmokė mylėti sveiką ir kokybišką maistą. „Tėtis buvo puikus blynelių kepėjas. Noriu šiek tiek palengvinti jų receptūrą, kad ji atitiktų sveikos mitybos principus“, – pasakoja Gwyneth.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: www.telegraph.co.uk
Nuotrauka: www.people.com
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną