Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Gimtadienį švęskite Klaipėdos restorane "Ararat"

2012-02-10
Paskelbk savo straipsnį

Tik vasario mėnesį švęsdami savo gimtadienį restorane “Ararat”, gausite dovanų geriausio putojančio vyno Ispanijoje “Freixenet”. Tapę “Ararat” “Facebook” profilio nariais, ir pasidalinę nuoroda su draugais galite laimėti puikių prizų. Nugalėtojai bus paskelbti penktadienį 16:00 val.

„Ararat" – tūkstantmečiais puoselėtos armėniško svetingumo tradicijos Lietuvos pajūryje. Apsilankę pamiršite apie kasdienius rūpesčius, rasite viską, ko prireiks poilsiui ir tapsite tikru gurmanu! Jaukus autentiškas interjeras leis pajausti tikrą armėniško svetingumo dvasią ir įsivaizduoti, lyg būtumėte persikėlę į tūkstantmečiais savo tradicijas, papročius ir virtuvės paslaptis saugojusių armėnų namus. Čia paragausite tradicinių armėniškų patiekalų ir sužinosite, kas yra tikra šventė gomuriui. Klaipėdiečiai ir uostamiesčio svečiai įvertino armėnų virėjų darbą ruošiant tradicinius armėniškus patiekalus - avienos sriubą „Chašlamą", „Chorovacus", „Dolmą"...