Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Gero skonio klubas - sveika vasara

2013-06-21
Paskelbk savo straipsnį

Š. m. birželio 26 d., trečiadienį, 18.30 val. - kviečiame Jus į „Gero skonio klubo“ renginį, „Sveika vasara“, restorane „Esse“ Gedimino pr. 50/2, Vilnius.

Šį kartą „Geras skonis“ kviečia gurmaniškai vakarienei į restoraną „Esse“ Vilniuje, kuris yra tarptautinės Gurmanų gildijos „Chaine des Rotisseurs“ narys. Vakarienę ruoš talentinga virtuvės meistrė Kristina Zajankovskaja. Vakaro metu ragausime patiekalus, paruoštus iš erienos kepenėlių, lašišos, mėgausimės šilkine omarų žnybtų sriuba su obuoliais ir grietinėle. Šiuos produktus pristato įmonė „Euribija“.

Vasariškai nuotaikai vakarienės metu gėrimus parinko ir pristatys juos, alkoholinių gėrimų importuotoja ir platintoja, įmonė „Liviko“.

 Vyną degustuojame dažnai, o ar žinome vandens reikšmę ir svarbą, juk neteisingai parinktas vanduo, gali sugadinti net geriausią patiekalo ir vyno derinį. Renginio metu šią degustaciją inspiruoja gryniausias lietuviškas mineralinis vanduo „Neptūnas”. 

Vakaro metu bus pristatyti natūralūs, gydomųjų savybių turintys produktai odai su stručio taukais “Sveikas grožis”! Tai pirmieji ir vieninteliai Lietuvoje gaminantys ir prekiaujantys veido ir kūno kremais, muilais ir kitais produktais su gydomųjų savybių turinčiais stručio taukais.

Renginio vedėja  - Daiva Tamošiūnaitė-Budrė.

***
Gero skonio klubas – uždarų renginių visuma. Jų metu aktyvūs, neabejingi juos supančiai aplinkai bei trokštantys naujų patirčių bendraminčiai kviečiami drauge aplankyti naujus restoranus, paragauti geriausių šalies virtuvės meistrų, specialiai jiems paruoštų virtuvės delikatesų bei prie jų parinktų gėrimų. Tai gurmaniškos vakarienės, gėrimų degustacijos, šeimos šventės, neformalūs vakarai geroje draugijoje. Geras skonis – atradimų skonis!

Daugiau informacijos:
Brigita Liaukevičienė, Žurnalo „Geras skonis“
Tel.: 8 699 75717. El. paštas brigita@skonis.lt