Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Geriausias virtuvės šefas? Tai TU!

2017-02-02
Paskelbk savo straipsnį

Tai pakeis Jūsų požiūrį į maistą išsinešimui ir pranoks Jūsų skonio lūkesčius, nes maistas išsinešimui, palyginus, yra brangesnis ir nebe toks šviežias! Be to – kaskart vis skirtingas, bet nesudėtingai paruošiamas dienos/vakaro meniu suteiks Jums smagius patyrimus bei atradimus, o taip pat atitiks pagrindinius sveikos mitybos principus – maisto įvairovė kasdien.

Išbandykite šį, Lietuvoje dar gana naują, tačiau pasaulyje jau įprastą gamybos būdą, nes jis turi keletą svarių pranašumų:

  • Tikslus maisto kiekis ir porcijų dydis (nėra maisto paruošimo atliekų ar maisto bei produktų perviršiaus, kurį reikėtų saugoti ar prarasti) – akivaizdus Jūsų pinigų taupymas.
  • Paprasti „žingsnis po žingsnio“ receptai-kortelės, kurie itin paprastai padės Jums pasigaminti restoraninio lygio patiekalus (iliustruotos ir patrauklios kortelės lengvai išmokys gaminti maistą net neįgudusius virtuvėje)
  • Nereikia gaišti laiko, nervų ir pinigų parduotuvėse, nereikia jaudintis ar galvoti, ką pagaminti, nemokamas produktų pristatymas kiekvieną savaitę.
  • Nauji receptai ir švieži produktai kiekvieną savaitę.
  • Specialūs pasiūlymai vegetarams.
  • Pasiruošimas ir pagaminimas paprastai užtruks apie pusvalandį (paskaičiuokite, kiek prarandate kasdien apsipirkdami parduotuvėse!)

Meniu keičiamas kiekvieną savaitę, tad kaskart Jūsų lauks 9 skirtingi tikro virtuvės šefo skirtingi patiekalai ir maistas netaps nuobodus. Pasirinkime yra žuvies, mėsos patiekalai, sriubos, vegetariškas maistas ir net vakarienės be gluteno. Sveiko maisto mėgėjams galima rinktis iš 5 skirtingų smučių rinkinių, kurie paruošti 2 arba 4 asmenims ir kurie gali būti pristatomi ryte – tikras sveiko, rytinio energijos, starto užtaisas ir jokių atliekų (tik tai, ką turite sudėti į smulkintuvą ir suplakti)!
Pagrindiniai rinkiniai sudaro 3 skirtingas dėžutes: Klasikinė dėžutė (kasdieniai patiekalai vakarienei ar pietums), Smučių rinkiniai (rytiniai energijos užtaisai) ir Vakarėlių/pobūvių rinkiniai (skirtingi rinkiniai šeimos, draugų ar bendradarbių susibūrimui bei šventėms).
youchefsmuciai

Pobūviams
YouChef yra paruošę specialius rinkinius vakarėliams, kurie bus pristatyti suderintu laiku. Jei žinote, ką norėsite gaminti vakarėlio metu – tiesiog užsakykite reikiamą produktų „krepšelį“. Tokie rinkiniai gali būti sukomplektuojami, kad galėtumėte pagaminti ir patiekti ant didelių bendrų padėklų ar lėkščių arba paruošti nedideles užkandėles (tapas ar canape stiliaus užkandas).
YouChef - puiki receptų ir ingredientų pristatymo į namus paslauga ir šviežesnis bei sveikesnis pasirinkimas. Tvirti ryšiai su patikimais žaliavų bei produktų tiekėjais bei rūpestingai sudaromi meniu užtikrina šviežiausią sezoninę produkciją, kuri atrenkama, supakuojama ir pristatoma Jums kelių valandų bėgyje!