Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Geriausia muzika per žiemos švenčių sutiktuves – gyvos muzikos klube „Tamsta“

2011-12-20
Paskelbk savo straipsnį
Pakilus nuo vaišėmis nukrautų stalų švęsti Kalėdas su būriu draugų ar linksmai nusiteikusiais artimaisiais kviečia pozityvios energijos visuomet pilna grupė „Saulės Kliošas“. Gruodžio 25-ąją vyksiančiam koncertui muzikantai ruošia ypatingos, jaukumo ir artumo nuotaikos kupiną programą. Beje, „Saulės Kliošas“ Kalėdų proga „Tamstoje“ pasirodys neatsitiktinai – šis kolektyvas per ilgus gražaus bendradarbiavimo metus tapo klubo šeimos dalimi.

O ir išradingumu „Saulės Kliošas“ bei „Tamsta“ lygiaverčiai varžovai. Ar muzikantai šoks ant scenos aplink eglutę, o gal Justė Starinskaitė auskarus pakeis žaisliniais stiklo burbulais? Ar galėtų „kliošininkai“ a capella sudainuoti „Laimingų šventų Kalėdų“, ar „Tamsta“ sužibės margaspalvėmis lemputėmis ir pasidengs šerkšnu? Galbūt klube atsivers dar nematytas židinys, į kurį per kaminą įsliuogs raudonskruostis Senelis Šaltis? Kalėdos – stebuklų metas, tad nebijokitė svajoti ir tikėtis net neįmanomų dalykų. Viena šimtu procentų aišku jau dabar – atėjusieji švęsti į „Tamstą“ nepasigailės, nes grojant vasariškų spindulių pasikrovusiam „Saulės Kliošui“ minia taps it vienas, šėls ir dainuos drauge, dovanodami Kalėdoms vieni kitiems gerą laiką ir puikią nuotaiką.

Patrakusios ir išradingos „Šv.Kalėdos su Saulės Kliošu“ klausytojų laukia gruodžo 25-ąją, 21.30 val. Bilietai parduodami iš anksto muzikos klube „Tamsta“. Bilietų kainos: sėdimi – 35 Lt, stovimi – 25 Lt. Bilietai brangs! Staliukai rezervuojami vietoje, perkant bilietą.

Įsimenantis žingsnis į naujus metus

Sutikti 2012-uosius „Tamsta“ kviečia skambant gražiausioms Whitney Houston dainoms. Specialiame, Naujiesiems metams skirtame renginyje „I Wanna Dance With Somebody“ atėjusiųjų laukia net dviejų dalių programa, kurią pertrauks tik šventiniai fejerverkai ir šampano purslai. Dvylikos laikrodžio dūžių sulaukti padės sau lygių neturinti vokalistė Girmantė Vaitkutė, artėjant Naujiesiems virsianti tikra Whitney Houston. Šios dainininkės muzika, stiprus ir užburiantis balsas užlies kiekvieną „Tamstos“ kampelį, pripildydami susirinkusiuosius šventinio jaudulio ir didingumo jausmo. W.Houston – viena mėgstamiausių Girmantės atlikėjų, tad publika gali tikėtis nuoširdžių ir su didele meile atliekamų dainų. Akimirką užsimerkę galbūt net pagalvosite, kad sugrįžo šviesiausios amerikietės dienos. Legenda tapęs kūrinys „I Will Always Love You“ sudrebins tolimiausias sielos kerteles ir prieš pat dvyliktą valandą paragins arčiau priglausti mylimą žmogų.

Tačiau nesuklyskite manydami, kad galėsite tik ramiai linguoti į taktą. Norinčių šokti lauks emocingos ir trankios dainos, juk neveltui vakaras pavadintas „I Wanna Dance With Somebody“ – „Noriu su kuo nors pašokti“. Nuaidėjus audringiems aplodismentams G.Vaitkutei, ją pakeis ir sceną užims bene geriausias Vilniaus diskotekas rengiantis DJ Mamania, kuris judėti šokių aikštelėje privers iki pat aušros.

Vienintelė ir nepakartojama Naujųjų, 2012-ųjų, metų šventė su Girmante Vaitkute ir DJ Mamania vyks gruodžio 31-ąją, nuo 22 val. Klubo durys atsivers 20 val. Bilietų kainos: sėdimi – 60 Lt, stovimi – 35 Lt. Bilietai brangs! Staliukai rezervuojami vietoje, perkant bilietą.