Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Geriausi BBQ restoranai ir pavyzdžiaiyra arti

2017-08-11
Paskelbk savo straipsnį

Amerikietiškąją BBQ kultūrą greičiausiai ir aktyviausiai perima Didžiosios Britanijos šefai ir restoranai. Čia jau keletą metų skelbiami geriausių BBQ restoranų sąrašai, vadinasi, rinktis jau yra iš ko. Jūsų dėmesiui, trumpai – geriausieji iš geriausių. Planuokite gastronomines atostogas.

1 vieta – Bodean‘s BBQ, Londonas

Dešimt metų veikiantis restoranas, kuris, kaip teigiama, ir buvo tas, kuris užkrėtė Londoną BBQ kultūra. Ko gero, nenuostabu, jog restorano ir virtuvės vadovas – amerikietis, nusprendęs persikelti ir perkelti savo gimtojo Kanzaso skonį, kvapą ir sielą, atidarydamas BBQ restoraną Londone. Jei atvyksite čia, užsisakykite BBQ rinkinį ir iš vienos lėkštės su kompanija ragausite šonkauliukus, plėšytą kiaulieną, vištienos šlauneles.

2 vieta – Grillstock Smokehouse, Bristolis

Garsi muzika, pritemdytos šviesos, dūmo kvapas kiekviename patiekale, tai – „Grillstock“. Restoranas kasmet organizuoja BBQ festivalį Bristolyje. Firminiai patiekalai – Grand Champion rinkinys, kuriame: keturios BBQ mėsos rūšys, makaronai su sūriu, dešrainis, pupelės ir kukurūzų duona.

3 vieta – Porky’s, Londonas.

Restoraną atidaryti du draugus įkvėpė kelionė automobiliu po Ameriką. Vizitinė kortelė – šonkauliukai su BBQ pupelėmis, naminėmis marinuotomis daržovėmis ir burbonu.

4 vieta – Red’s True Barbecue, Lydsas

Didelis dėmesys čia skiriamas garnyrams. Kukurūzų duona su saldžiosiomis bulvėmis, keptos marinuotos daržovės (frickles) ir namų gamybos BBQ padažai pagal skirtingų JAV regionų receptūras – viskas verta ragavimo, jei ieškote idėjų.

5 vieta – The Blues Kitchen, Londonas

Su pasukomis keptą vištieną, jautienos krūtininę, rūkytą 20 valandų, vis aptepant alaus padažu, skrudintus šokoladinius sausainius kas vakarą lydi gyva bliuzo muzika. Tai – bliuzo virtuvė.

Restoranų verslas informacija