Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Geras kinas + geras vynas

2011-09-16
Paskelbk savo straipsnį

Kino filmų mėgėjai, nuo šiol laiką prie ekrano galės leisti kitaip. Pavyzdžiui, degustuojant vyną ir užkandžiaujant. Nuo šiol tai bus galima padaryti vyno bare „Mondovino“, kurio meniu vyną rekomenduos „Vyno klubo“ ekspertai.

Kartą per mėnesį čia nemokamai bus demonstruojamas filmas vyno ar maisto tema. Patikėkite, vynas, vynuogynai ir chateau nemenkai prisideda prie meilės istorijų užgimimo, kurios vėliau sugula į kino juostas.

Į atidarymo vykusį trečiadienio vakarą susirinkusieji stebėjo daug diskusijų visame pasaulyje sukėlusį dokumentinį filmą „Mondovino“, kuris 2004 metų Kanų filmo festivalyje buvo nominuotas „Palme d‘Or“.

Linksmiausia vakaro dalimi tapo amžina kova vadinama degustacija „Senasis ir Naujasis pasaulis“. Šįkart žaidėjais pasirinkti du vynai iš ‘Malbec‘ vynuogių veislės. Žingeidūs vyno mėgėjai ragavo pripažinto pietvakarių Prancūzijos vyndario vyną „Cedre Heritage Malbec Cahors AOC 2009“ ir „Joffre e Hijas Grand Bonarda 2007“ iš garsaus Argentinos Mendozos regiono. Nugalėtojo karūną užtikrintai užsidėjo senoji Europa. Panašių renginių „Mondovino“ bus organizuojama nuolatos.

 „Vyno žurnalo“ informacija
2011 09 16