Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Gastronomijos skaitiniai vasarai

2017-07-05
Paskelbk savo straipsnį

"Be abejonės, pati svarbiausia šio numerio tema – 30 geriausių Lietuvos restoranų rinkimai!

Labai nuoširdžiai tikimės, kad vasaros numeryje pristatyti Jums metų geriausiuosius, taps gražia tradicija. Tai darome jau antrus metus iš eilės.

Birželio mėnesį susumavus Gero maisto akademijos narių balsus, buvo sudarytas 2017 m. 30-ies geriausių Lietuvos restoranų sąrašas. Žurnale jį pateikiame kartu su platesniais dešimties geriausiai įvertintų restoranų aprašymais ir paties projekto pristatymu. Šis projektas ne tik vienija gastronomijos profesionalus, atranda šalies viešojo maitinimo perlus, bet ir siekia tapti kokybišku, patikimu bei kūrybišku gidu visiems gero maisto mėgėjams.

Pirmoji vieta šiemet atiteko šefo Liutauro Čepracko „Gastronomikai“. Bet, mūsų nuomone, nors vieta ir turi šiokią tokią reikšmę, visi į šį sąrašą įtraukti restoranai yra Lietuvos gastronomijos elitas. Kiekvienas jų yra savitas, išskirtinis, kūrybiškas, kokybiškas ir, svarbiausia, siūlantis gardžius patiekalus savo svečiams. Taigi, visus kviečiu juose lankytis ir išsirinkti savo favoritus.

Įveikti 30-uko sąrašą tikriausiai užtruks visus metus, o štai mūsų rubrikoje „Vasaros atradimai“ aprašytus taškus primygtinai kviečiame aplankyti dar šią vasarą.

Ruošdami šį numerį, pasižvalgėme po restoranus, viešbučius įvairiuose Lietuvos miestuose, kurortuose, įsiklausėme į jų naujienas ir planus. Pasidomėjome, kuo gi jie šį sezoną nustebins savo lankytojus ir svečius. Subūrėme juos į vieną rubriką, kad „Gero skonio“ žurnalo skaitytojai turėtų galimybę pasižiūrėti, įvertinti, pasisemti idėjų atostogoms, savaitgaliams, šeimos šventėms, o gal – įmonių renginiams... Visos šios vietos – labai skirtingos. Vienos jų žavi solidumu, prabanga, kitos džiugina jaunatvišku entuziazmu. Vienos traukia nuostabia aplinka, kraštovaizdžiu, galiausiai – interjero subtilybėmis, kitos stebina kulinariniais šedevrais.

Šią vasarą siūlome jums leistis drauge su mumis į kelionę po išskirtines vietas, kurias jau įvertino ne tik lankytojai, bet ir savo srities profesionalai. Mūsų gastronominė, įkvėpimo ir netikėtų atradimų kelionė vingiuoja per Klaipėdą, Palangą, Druskininkus ir Trakus.

Gero vėjo, puikių įspūdžių ir gardžių patirčių linkime Jums šią vasarą!"

GERO SKONIO komanda