Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Gastrolinija“ siūlo restoranų įrangą išsirinkti internetu

2010-11-02
Paskelbk savo straipsnį

UAB „Gastrolinija“, viešojo maitinimo įmonėms siūlanti kokybišką virtuvės ir baro įrangą, savo internetiniame puslapyje (www.gastrolinija.lt) pristato pilną siūlomos restoraninės įrangos katalogą su kainomis.

Nuo šiol ieškantiems įrengimų savo maitinimo įmonei bus dar lengviau pasirinkti – skirtingai nei dauguma prekeivių, savo kataloguose nenurodančių įrengimų kainos, „Gastrolinija“ savo internetiniame puslapyje pateikia įrengimų kainynus su kiekvieno įrengimo aprašymu, paveikslėliu ir kaina. Ne paslaptis, kad būtent kaina dažnai nulemia pasirinkimą.

UAB „Gastrolinija“ įsikūrusi Palangoje ir nuo 2003 m. specializuojasi restoranų įrangos tiekime ir servise, siūlo restoranų įrangą atitinkančią CE standartus.
Įmonė atstovauja šiems restoranams skirtos įrangos gamintojams:
„Convotherm“, „Moretti forni“, „Gamko“, „Elektra“, „Mahlkonig“, „Hepp“, „Firex“, „Santos“, „Robot coupe“, „Ade“, „Diamond“, „Inox“.

Įmonės paslaugos:

Siūlome restorano koncepcijas. Atliekame virtuvės technologinius projektus. Kuriame interjerą ir eksterjerą. Parduodame, montuojame ir prižiūrime virtuvinę techniką. Gaminame nerūdijančiojo plieno ir medinius gaminius. Padedame suformuoti darbuotojų komandą. Kuriame meniu. Ruošiame maisto technologines ir kalkuliacines korteles. Organizuojame išvykas į tarptautines gastronomijos parodas. Teikiame įvairias paslaugas visoje Lietuvoje

Daugiau: www.gastrolinija.lt

UAB „Gastrolinija“ informacija