Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Garsūs verslininkai su šeimomis Trakuose mokėsi kepti vaikiškas picas

2012-03-22
Paskelbk savo straipsnį
Paragauti vaikiškų picų ir kitų spalvingų patiekalų atvyko per penkiasdešimt garsių verslininkų su šeimomis, tarp kurių buvo SEB banko prezidentas ir valdybos pirmininkas Raimondas Kvedaras su žmona Jolanta ir anūkais, advokatas Marius Grajauskas, verslininkai Algirdas Jovaiša bei Vidmantas Janulevičius su šeimomis ir kiti.  

Renginio svečius pasitiko pavasariškai nusiteikusi restorano bendrasavininkė Rasa Šnaiderienė, kuri buvo pasipuošusi lengva dramblio kaulo spalvos liemene ir vintažinio stiliaus bateliais. „Kartais šeimos pietūs kavinėje ar restorane tampa tikru iššūkiu. Sunku rasti vietą, kur šeima gali smagiai praleisti laisvalaikį ir pavalgyti kartu su vaikais. Pritaikėme elegantiškas restorano erdves tėveliams ir vaikams bei sukūrėme naują sveiko maisto meniu mažiesiems. Juk svarbiausia, kad vaikučiams būtų skanu“, - pasakoja restorano „Apvalaus stalo klubas“ bendrasavininkė Rasa Šnaiderienė.

Verslininkų vaikai dūko balionų baseinėlyje, dainavo daineles su į šventę atvykusiu Buratinu, o vėliau ėmėsi kulinarijos gudrybių. Mažiausieji restorano svečiai trumpam apsikeitė vietomis su virtuvės šefu ir patys gamino picas. Garsių verslininkų vaikų dėmesį prikaustė picos ruošiniai bei daugybė ingredientų, kuriuos jie norimai picai rinkosi patys.

„Apvalaus stalo klube“ susirinkusių svečių vaikai galėjo gardžiuotis močiutės maistą primenančiais patiekalais - keturių grūdų koše, naminiais koldūnais su mėlynių uogiene, kapotos kalakutienos maltinukais ir dar daugeliu kitų. Renginyje vaikams ypač patiko iš Bretanės regiono kilę ploni prancūziški blyneliai Crepai, kuriuos vaikučiai ragavo su pasirinktais pagardais.

„Sukūrėme jaukią ir stilingą aplinką visai šeimai, kur tėveliai gali atsipalaiduoti ir ramiai pavalgyti, o mažieji nenuobodžiauja žaidimų aikštelėse, maisto gaminimo pamokose ar bendraudami su aukle“, - akcentuoja restorano bendrasavininkė Rasa Šnaiderienė. Savaitgalį vykusio renginio metu Lietuvos verslo atstovų atžalos taip pat dalyvavo dainavimo konkurse, piešė dailės studijoje.

„Apvalaus stalo klubas“ – tai viešbučio ir restoranų kompleksas ant Galvės ežero kranto, Trakuose. Jaukiame 17 kambarių viešbutyje svečiai gali mėgautis Trakų pilies vaizdais, jie turi galimybę pasinaudoti saunomis, sūkurinėmis voniomis, apsilankyti komplekso picerijoje, restorane, vyno lounge ir angliško stiliaus bibliotekoje.