Gaisras nusiaubė klubą „Brodvėjus“ (Vilnius)

Gaisras nusiaubė klubą „Brodvėjus“ (Vilnius)

„Ankstų pirmadienio rytą, 3.43 val., pranešta, kad iš pastato, esančio Vilniaus senamiestyje, Mėsinių gatvėje, stogo rūksta dūmai. Po penkių minučių, atvykus ugniagesiams, „Brodvėjaus“ stogas jau skendėjo liepsnose“, – teigė sostinės ugniagesių atstovė Edita Zdanevičienė.

Didžiulės ugniagesių pajėgos gesino sostinės senamiestyje esantį populiarų klubą. Atvykus pirmosioms ugniagesių komandoms, klubo stogas degė atvira liepsna. Netrukus liepsna pradėjo veržtis ir pro viršutinių klubo aukštų langus. Gelbėtojai liepsnai neleido išplisti.

Į nelaimės vietą atvyko septynios ugniagesių autocisternos, buvo išsiųstos autokopėčios ir autokeltuvas. Liepsnos buvo sutramdytos apie 5 val., tačiau 8 valandą ryto gaisravietėje dar dirbo ugniagesiai. Jie ardė ir vandeniu užpylė konstrukcijas, kad ugnis neįsižiebtų dar kartą. Laimei, žmonės nenukentėjo.

Pirminiais duomenimis, liepsnos nudegino stogą, išdegė virš pirmo aukšto įrengtos ložės bei viso klubo interjeras. Ugnis sunaikino klubo įrangą, aparatūrą. Kol kas gaisro priežastis nežinoma. Pradėtas tyrimas, gaisro nuostoliai skaičiuojami.

Meniu.lt informacija
Nuotrauka: corbis.com

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną