Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Gabalėlis saulėtosios Italijos

2017-04-06
Paskelbk savo straipsnį

„Portofino“ - itališkų patiekalų restoranas Kaune, alsuojantis Viduržemio jūros regiono dvasia, kurią čia kuria ne tik meniu, bet ir ypatingas, pietietiškas ir saulėtas interjeras, nukeliantis Jus į šurmulingą Italijos pajūrio miestą - Portofino. Čia itališkos pakrantės pasididžiavimas Lietuvoje – skanus ir šviežias maistas, profesionalus ir solidus aptarnaujantis personalas, išskirtinė itališkų vynų ir stipriųjų gėrimų korta, atitinkanti restorano meniu.

Pirmą kartą apsilankius „Portofino“ reikėtų paragauti jautienos išpjovos didkepsnio (steiko), o vegetarams mėgstamiausiu patiekalu jau tapo baklažanų lazanija. Meniu - platus, išlaikantis klasikinės Italijos tradicijas. Patiekalų receptūros išties išieškotos, tad meniu atnaujinamas retai, paliekant pačius sėkmingiausius. Virtuvė pavaldi sezonams – tai, kas šviežiausia čia arba Italijoje, Jums bus pasiūlyta sezoniniame meniu arba šefo pasiūlymuose, pagaminta ir pateikta!

Pobūviai
Restoranas „Portofino“ įsikūręs patogioje vietoje, Kauno pakraštyje - tik įvažiavus į miestą, tad patogu suvažiuoti svečiams iš kitų miestų ar miesto prieigų. Restorane Jūs pamiršite miesto šurmulį, liks tik tylus, zujančio miesto vaizdas pro puikiai izoliuotus langus.
Specialus pobūvių meniu yra lankstus ir derinamas su užsakovais. Šventės metu restoranas gali susodinti iki 100 asmenų, o norintiems jaukesnio, kamerinio pobūvio, mažesniam svečių skaičiui, siūloma atskira 62m² pobūvių salė „Venecija“.

Uždaroje stovėjimo aikštelėje restoranas priims iki 50 automobilių, tad Jūsų šventės svečiams bus patogus ir saugus privažiavimas.

Išvežamieji
Išvežamiesiems pobūviams restoranas paruoš ne tik puikų maistą, bet  išnuomuos indus, baldus, pasirūpins tokiu pat profesionaliu aptarnavimu, esant poreikiui, dekoruos stalus bei aplinką. „Portofino“ komanda surengs Jūsų šventę bet kurioje Lietuvos vietoje: dvare, pilyje, sodyboje ar Jūsų namuose.
Siūloma virtuvė išvežamiesiems pobūviams – europietiškų patiekalų pagrindu, tačiau pagal individualius pageidavimus prisitaikys prie Jūsų poreikių ir pageidavimų.