Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Foodout“ pristato naujieną - maisto pristatymas dvigubai greičiau

2017-08-02
Paskelbk savo straipsnį

Maisto užsakymo internetu platformą valdanti bendrovė „Foodout“ Lietuvoje daugeliui žinoma ne iš nuogirdų. „Foodout.lt“, didžiausias maisto užsakymo portalas Lietuvoje, leidžia užsisakyti mėgstamo maisto iš daugiau nei 250 vartotojų gerai įvertintų restoranų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Nemiegantys ant laurų, įmonės direktorius Tadas Čekavičius ir valdybos pirmininkas Tomas Martūnas vilniečiams pateikė naujieną – maisto pristatymą tik per 33 minutes! Pasaulyje populiari praktika mūsų šalyje kol kas didelė naujiena, kurios įgyvendinimo ėmėsi „Foodout.lt“.

Maisto pristatymas tik per 33 minutes, dvigubai greičiau, nei įprasta, turėtų itin patikti nuolat skubantiems, užimtiems žmonėms. Užsakymą pristatantys kurjeriai – specialiai projektui surinkta motorolerininkų bei profesionalių ir mėgėjų dviratininkų komanda. Dar viena naujiena! Kurjeriai užsakymą pristato specialiose dėžėse – kuprinėse, kurios užtikrina, kad maistas kiekvieną pasieks šviežias ir šiltas. Dviračiai ir motoroleriai yra ne tik greitesnis, bet ir patogesnis maisto pristatymo būdas miesto zonose. Juk ne vienam patiktų papietauti tiesiog parke, kur ant suoliuko smagiai šnekučiuojasi su draugais.

Projektas startavo Vilniaus Senamiestyje su aplink Gedimino prospektą esančių dvylika restoranų, kurie pateikia specialų dienos pietų meniu „Foodout.lt“ platformoje. Šiuolaikiniams žmonėms, kurie itin skuba ne tik dirbti, bet ir linksmintis, nauja paslauga iškart patiko, tad artimiausiu metu planuojama projekto plėtra tolimesniuose Vilniaus rajonuose bei daugiau inovacijų maisto pristatymo srityje.

„Foodout.lt“ duomenimis, internetu dienos pietus užsisako apie 30% vartotojų, kurių skaičius, užsakymus pristatant dvigubai greičiau, manoma, išaugs iki maždaug 50%.